2011 Gruodžio 19 horoskopas

2011 Gruodžio 19 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Avinas
Dvilypis metas: nors lydės sėkmė, pripažinimas, seksis tvarkyti svarbius reikalus, kankins ir nerimas bei nepasitenkinimas. Nenumokite ranka – galbūt jūs jaučiate tai, ką nuo savęs slepiate? Šiandien tinka pasigilinti į savo nerimo, baimių priežastis.

Tauras
Gerai imtis atidėtų darbų – jėgų pakaks. Tik neskubėkite: dėl atidumo stokos galite suklysti, ką nors sugadinti, pamesti ar susižeisti.

Dvyniai
Viskas vyks ne taip, kaip jums norisi, o taip, kaip reikia ir kaip siekia jūsų partneriai, kolegos. Protingiausia išeitis – patiems prisiderinti prie žmonių ir aplinkybių.

Vėžys
Ne viskas taip blogai, kaip esate linkę manyti, tiktai šiandien nerizikuokite spręsdami finansinius klausimus, nesiaiškinkite meilės santykių, nesivelkite į meilės nuotykius.

Liūtas
Verta susitikti su įtakingais asmenimis, galinčiais padėti išplėsti jūsų veiklą ar rasti pelningesnę darbo vietą, – neatstumkite norinčių jums padėti. Palankūs susitikimai su užsieniečiais.

Mergelė
Būkite atidesni intuicijai: pajusite, ar jums meluoja, ar siūlo realius dalykus, ar nori apgauti, pasinaudoti ar padėti. Beje, vien žodžiais nepasikliaukite, iš karto tvirtinkite susitarimą, pasiūlymą. Būkite atidesni tėvų skundams.

Svarstyklės
Galite nemažai laimėti, būsite energingi ir sumanūs. Tik likite budrūs: galite tapti iliuzijų ar apgaulių auka. Nepatartina dėl ko nors griežtai tartis tvarkant finansinius reikalus – ko gero, tai nebus įvykdyta.

Skorpionas
Būkite atidūs bet kokiai jus pasiekiančiai informacijai: ieškokite slaptos prasmės, dalykų, kurių nematote, – tai duos naudos, lems sėkmę. Daugiau klausykite, venkite reikšti savo nuomonę ir neišlaidaukite.

Šaulys
Veikite savo nuožiūra, tik stenkitės viską atlikti ramiai, neskubėdami, tuomet darbo vaisiai bus puikūs, sulauksite pripažinimo. Mažiau abejokite, neklausykite, kas ką šneka. Tiesa, paklausyti antrosios pusės nuomonės vertėtų.

Ožiaragis
Neblogas metas tvarkyti piniginius, turto reikalus. Galima tvirtinti tik gerai apgalvotus sandorius. Jei pirksite vertingų daiktų, neskubėkite – galite įsigyti brokuotą prekę.

Vandenis
Seksis tvarkant įsisenėjusį reikalą, sprendžiant neatidėliotinas, skubias problemas. Nebūkite labai patiklūs, tikrinkite gaunamą informaciją, atidžiau studijuokite dokumentus, jei tektų juos pasirašinėti. Netikėkite paskalomis apie mylimą žmogų.

Žuvys
Nesiimkite daug darbų, dažniau ilsėkitės ir pasistenkite anksčiau grįžti namo. Galite sulaukti netikėtos giminaitės ar tėvų, draugų pagalbos. Palanku ieškoti tinkamesnės gyvenamosios vietos.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą