2011 Gruodžio 24 horoskopas

2011 Gruodžio 24 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Mažiau pasitikėkite, saugokite paslaptis, nesidalykite ateities planais. Siekite taikytis su mylimu žmogumi ar sutuoktiniu.

Bus didesnė nelaimingų atsitikimų, nesusipratimų su artimaisiais tikimybė. Tad daug neužsimosite, tuomet nesugaišite tuščiai laiko. Stenkitės, kad jūsų namuose įsivyrautų taikios, ramios nuotaikos.

Dvilypis metas, kai nesėkmė gali virsti laimėjimu ir atvirkščiai. Gali išryškėti slapti nesklandumai, paaiškėti užslėptos problemos jūsų veikloje, kontaktuose su partneriais. Tvarkydami reikalus siekite konkretumo, aiškumo.

Reikėtų vengti atsakingų darbų, nereikalingos rizikos, nes tai pakenks. Nebūkite abejingi savo sveikatai. Svarbius reikalus atidėkite.

Pasistenkite atsiriboti nuo įkyrių žmonių, bandančių jums ką nors įpiršti, įkalbėti. Būkite principingi, sąžiningi darbe (jei jums šiandien reikia dirbti) ir atlaidūs, geranoriški šeimoje.

Nepervarkite, ilsėkitės, imkitės nedidelių darbų, kuriuos galima greitai baigti, kurie suteikia nusiraminimą. Verčiau šiuo metu neatnaujinti meilės ryšių, neužmegzti naujo romano, – tai suteiks rūpesčių (ypač moterims).

Neverta rizikuoti ar piktuoju ko nors siekti. Būkite kantresni su aplinkiniais, o ypač su antrąja puse. Nesiimkite naujų sumanymų, nepriimkite jokių greitų sprendimų.

Nors jums maga kalnus versti, nepersistenkite – kokybė neturi nukentėti, o ir pats darbas neturi atimti jėgų bei entuziazmo, kurio jums prireiks bendraujant su artimaisiais, ypač sutuoktiniu ar mylimu žmogumi. Venkite didelių išlaidų, nepatartina ir skolintis pinigų.

Neskubėkite džiaugtis naujienomis ar gautais pasiūlymais. Nepatartina žadėti, įsipareigoti, – vargu ar pavyks tesėti šiandien duotą žodį.

Atsipalaiduokite, niekuo rimtu neužsiimkite, – bent naujų problemų sau nesukursite. Nesiimkite atsakingų darbų, nevarginkite savęs bendravimu su nemaloniais žmonėmis. Kiek palankesnis metas bus po pietų.

Neskubėkite žadėti, atidėkite tai kitai savaitei. Šiandien labiau tinka tvarkyti šeimos, vaikų reikalus nei spręsti kokias nors dalykines problemas.

Kuo mažiau, tuo geriau. Niekur neskubėkite, labiau susitelkite ties artimųjų skundais: mėginkite suprasti jų nepasitenkinimo priežastis. Saugokite sveikatą.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą