2011 Gruodžio 25 horoskopas

2011 Gruodžio 25 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Venkite nereikalingo bendravimo, nesiaiškinkite santykių, apdairiau vairuokite automobilį. Verta pasiguosti geram draugui, reikalus ir keliones atidedant kitoms dienoms.

Nors jausite, kad viskas klostosi geriau ir užčiuopsite realius savo pastangų rezultatus, tačiau neperšokę duobės nesakykite „op“ – pačiu atsakingiausiu momentu gali viskas sužlugti. Bus nemenka traumų, nesėkmių kelyje bei tolimose kelionėse tikimybė.

Ne viskas sklandžiai klostysis: bus sunku susitelkti ties reikalais, įvairūs kliuviniai nuo ankstyvo ryto gadins nuotaiką. Gali tekti įveikti sutuoktinio ar tėvų pasipriešinimą, skeptiškumą.

Daug ką lems jūsų pačių veiklumas, mokėjimas bendrauti, sudominti aplinkinius. Tikėkite geromis permainomis ir venkite pyktis su tais, kurie jums gali padėti.

Galite pajusti, kad prarandate vidinį tvirtumą. Nesinervinkite, nepanikuokite. Sunkumų gali kilti ir dėl tėvų, ypač mamos. Jei nenorite vykdyti jų valios, mokėkite diplomatiškai išsisukti (griežtas pokalbis baigsis liūdnai).

Reikalai pajudės geresne linkme, tačiau jei sieksite iš karto norimo rezultato, viską sugadinsite.

Neužsispirkite bendraudami su tėvais. Būkite atidesni maisto kokybei.

Aplinkiniai gali nenorėti jūsų išgirsti, suprasti. Kita vertus, iš jūsų pačių gali būti pareikalauta tesėti žodį. Venkite ginčų, būkite pagarbūs, nuoširdūs. Venkite įsipareigoti prieš savo valią.

Šventės verčia darbus atidėti, bet tai tik išeis į naudą. Vakaras bus palankesnis negu pirma dienos pusė. Nesiginčykite su vyrais.

Verta labai atidžiai apgalvoti savo veiksmus: galite įsivelti į avantiūrą. Bus svarbu neparodyti pirmos savo reakcijos, taupyti jėgas ir laiką. Būkite itin atsargūs vairuodami.

Šventės vers save aukoti namams, o ne reikalams. Namų ramybė išeis į naudą, svarbių kontaktų verčiau neorganizuoti.

Aklu užsispyrimu nieko nelaimėsite, veikiau susipyksite su tais, kurie jus palaiko. Tad neskubėkite reikšti savo nuomonės, pasistenkite suvokti ir kito poziciją. Nepatartina įrodinėti savo teisybės, nei saviems, nei svetimiems.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą