2011 Gruodžio 26 horoskopas

2011 Gruodžio 26 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Tikėtina, kad ši diena parodys, kiek galite pasitikėti draugais. Kuo tiksliau apibrėžkite įsipareigojimų ribas, jei reikalas lies paskolas, įtakos zonas. Saugokite savas ir svetimas paslaptis.

Tai bus nelengva diena, jei turite skolų arba mėginate atgauti tai, ką skolinote. Susilaikykite nuo nelegalių veiksmų, antraip įklimpsite į ilgalaikius nemalonumus, pakenksite savo reputacijai.

Ši diena gali pareikalauti atsakingų sprendimų, drąsos, teisingumo. Tai, ką padarysite, aplinkiniams gali atrodyti labai sumanu.

Būsite nusiteikęs iš peties darbuotis ir nesikratyti atsakomybės. Galbūt darysite kitiems spaudimą, kažko reikalausite, imsite interviu.

Šiandieną aplinkybės valdys situaciją labiau nei jūs. Naudingiau būtų stebėti ir tylėti nei aktyviai veikti ir atvirai reikšti mintis. Nerimą kels į paviršių besiropščianti sena paslaptis. Lengvai kibs infekcijos, tad itin saugokite sveikatą.

Jūsų savijauta šiandien stipriai priklausys nuo aplinkinių reakcijos į jus. Lyg kempinė sugersite blogas emocijas. Geriau seksis, jei galėsite nieko neveikti ir atsipalaidavęs plaukti pasroviui. Tačiau vakaras bet kuriuo atveju bus problemiškas.

Gali kilti minčių, susijusių su nekilnojamojo turto pirkimu, pardavimu, keitimu, verslo reformomis. Neskubėkite daryti greitų sprendimų. Nenumokite ranka į keistą fizinį negalavimą.

Pakenksite savo autoritetui, jei viena sakysite, o visai kitaip darysite. Aplinkiniai bus labai įžvalgūs, tad sulauksite griežtos kritikos.

Įvertinęs gautą informaciją ir savo situaciją, turbūt nuspręsite pasikliauti savimi, nes kitų pagalba pasirodys per brangi ar pernelyg įpareigojanti. Jei įmanoma, popiet orientuokitės į buitį, šeimą, nes kitose srityse nieko gero nenuveiksite.

Aktualūs bus su šou verslu, projektais, meile susiję reikalai. Tačiau gali paaiškėti, kad ilgai siektas populiarumas arba emociškai įpareigojantis ryšys neteikia jokio pasitenkinimo. Galima rimta problema, susijusi su vaikais, seksu, reputacija.

Šiandien savo energiją panaudokite praktiniams tikslams. Numatomas po švenčių patikrinimas ar reforma darbe kels įtampą. Gali sutrikti sveikata, kamuoti nemiga.

Tikėtini nelengvi, bet įdomūs debatai su partneriais bei konkurentais. Turėkite omenyje, kad laikinu atsitraukimu arba kompromisu situaciją galėsite sušvelninti, o gal net pakreipti savo naudai. Kietas oponavimas nepadės laimėti.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą