2011 Gruodžio 31 horoskopas

Gerų naujų metų!


2011 Gruodžio 31 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Kils didelis ūpas tobulėti, keisti save ir aplinką. Bus nelengva, bet po truputį seksis judėti pirmyn.

Šiandien netinginiausite, tad sąžiningai atliktas darbas aplinkiniams ir jums pačiam suteiks pasitenkinimo. Įmanoma sėkmė per turtingus ar įtakingus rėmėjus, pažįstamus. Mokykitės iš daugiau pasiekusių veikėjų. Tai išties pravers.

Gana palanki diena įvairiems susitikimams, pokalbiams, deryboms. Pavyks suderinti darbą su malonumais ir tokiu būdu nepersidirbti. Galite gauti puikų pasiūlymą ar užsakymą. Jei panorėsite, įsitrauksite į naują laisvalaikio veiklą.

Šiandien sugebėsite sumaniai panaudoti ankstesnę patirtį bei nuojautą siekdamas neafišuojamų tikslų. Vis dėlto, kad juos įgyvendintumėte, reikalingas užkulisinis palaikymas iš įtakingų asmenų pusės. Širdį glostys menas, muzika.

Šią dieną susimodeliuosite pagal savo kintančias nuotaikas. Stipriai nuo jų priklausysite, todėl tai, ką planuosite ryte, nebeaktualu gali būti popiet.

Šiandien galite pasijusti turtingesnis arba svarbesnis nei paprastai. Tikriausiai geriau suvoksite realybę ir labiau įvertinsite tai, ką turite.

Ši diena gana palanki trumpoms išvykoms. Pravartu ieškoti reikiamos informacijos. Gali pavykti aibę reikalų sutvarkyti telefonu. Tikėtina, kad išsiaiškinsite santykius su artimu žmogumi.

Buitiška, bet konkreti diena. Tai metas, kai ryžtingas pokalbis ar veiksmas gali padėti kai ką pakeisti santykiuose su artimaisiais, mylimu žmogumi arba reikaluose, susijusiuose su nuosavybe, gyvenamąja vieta, individualia veikla.

Šiandien puikiai dirbs ir raumenys, ir galva. Būsite kūrybingas, romantiškai nusiteikęs. Nenustygdamas flirtuosite, šmaikštausite. Patinkantį žmogų galite išprovokuoti paskirti jums pasimatymą, išlieti jausmus. Itin domins žaidimai, sportas.

Yra vilties, kad spręsis įsidarbinimo problema ar šiaip aktualus dalykinis reikalas. Tikėtina, kad pamėginsite keisti įvaizdį. Jei buvote įsipareigojęs kažką supažindinti su savo idėjomis ar paremti, pats metas išpildyti pažadą.

Šiandien jums gali pavykti į savo pusę pervilioti konkurentą arba abejojantį, oponuojantį asmenį įtikinti savo teisumu. Jei pajusite palaikymą, imsite kaupti jėgas tam, kad įgyvendintumėte nemažą tikslą. Pasitarkite su antrąja puse.

Pasižymėsite įžvalgumu ir seksualumu. Pavyks išsiaiškinti svarbių dalykų ir iš to turėti naudos. Bet jei turite skolų, jums būtinai jas primins. Būkite atidesnis meilės partnerio užuominoms, jei norite, kad nei jis, nei jūs nepatirtumėte nusivylimo.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą