2012 Sausio 01 horoskopas

2012 Sausio 01 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Jūsų sąmonė bus atvira įvairioms idėjoms, teorijoms. Kažkaip savaime plėsis jūsų akiratis, gilės žinios. Ieškosite kontaktų su užsieniečiais arba sulauksite žinios, svečio iš toli. Tikriausiai pasisemsite daug įspūdžių internete.

Šiandien rimtai į viską žiūrėsite ir matysite kliūtis, apgaules net ten, kur jų nėra. Arba kaip tik neadekvačiai vertinsite situaciją ir jausitės nepažeidžiamas. Laisvai mėgausitės malonumais, manipuliuosite kitais. Venkite svaigalų, kvaišalų.

Nedramatizuokite, jei kažkas elgsis ne pagal numatytą planą. Pamėginkite išsiaiškinti - gal paaiškės, kad taip ir reikia. Apskritai daugiau dėmesio skirkite kitiems ir tapsite labiau vertinamas, atsiras tarpusavio supratimas.

Šiandien nestokosite romantiško polėkio, dvasinės poezijos. Pasižymėsite jautrumu ir intuicija.

Šiandien neblogai seksis įgyvendinti senus sumanymus, ypač jei sulauksite pagalbos iš aplinkinių. Gali būti, kad leisitės į trumpą kelionę arba priimsite svečius. Išties būtų smagu praleisti laiką širdžiai artimų žmonių ratelyje.

Tikriausiai norėsite pasibastyti po prekybos centrus, paganyti akis į prekes. Arba imsitės rankdarbių, amatininkausite, ruošitės mugei, parodai, kieno nors gimtadieniui ar pan.

Savo veiklumu, komunikabilumu šiandien darysite gerą įspūdį aplinkiniams. Neatidėliokite to, kas gali padaryti jus laimingesnį. Derėtų pradėti mokytis užsienio kalbų bei dalykų, apie kuriuos vis pamąstote, bet nesiryžtate.

Šiandien derėtų pasitvarkyti buityje, daugiau dėmesio skirti šeimai, grožio ir sveikatos profilaktikai. Viešumas, interviu teikimas nepatartini, nes galite likti nesuprastas. O jūs pats galite nesuprasti savo partnerio, nepagrįstai jį įtarinėti.

Daugės pasitikėjimo savimi, energijos, noro bendrauti, mylėti, žaisti, flirtuoti. Meilės viltys gali imti pildytis, ir kuo būsite jausmingesnis, tuo labiau.

Gana svarbūs bus reikalai, susiję su technika, verslu, ūkiu. Neatidėliokite problemų sprendimo, peržiūrėkite dokumentus bei susitvarkykite savo aplinką.

Kūrybinga, produktyvi diena. Galite tikėtis neblogų pasiūlymų, kurie turėtų atnešti ir daugiau meilės, ir didesnį stabilumo pojūtį. Tačiau viskas priklausys nuo jūsų mokėjimo derinti interesus, bendrauti. Galite sublizgėti diskusijose.

Diena bus puiki, jei netrūksta pinigų ir galite paišlaidauti. Galbūt finansiškai ar kitaip padės partneris, arba jūs jį paremsite.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą