2012 Sausio 02 horoskopas

2012 Sausio 02 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Avinas
Reikšmingas metas karjerai – būkite aktyvūs. Tinkamas laikas svarbiam pokalbiui su vadovu. Beje, šiandien viskas, net galimi nesklandumai, bus naudingi.

Tauras
Puikus laikas užmegzti partneriškus santykius, pasirašyti susitarimus. Jei jūs su sutuoktiniu norite išspręsti seną ginčą, reikėtų kreiptis pagalbos į draugus.

Dvyniai
Neskubinkite įvykių, bet mokėkite pasinaudoti draugo, artimųjų siūloma pagalba. Palanku spręsti konfidencialias problemas, aiškintis slaptas intrigas prieš jus.

Vėžys
Puikus laikas, kai galite tapti geriausi. Tiesa, pirmiausia teks atitaisyti jau padarytas klaidas. Galima reikšminga karjerai pažintis. Tinkamas metas pasikalbėti su savo vadovu ar būsimu darbdaviu.

Liūtas
Didelių darbų diena: neatsisakykite papildomo krūvio darbe. Gauti pasiūlymai bus naudingi, patartina juos priimti. Palanku pasirašyti darbdavystės sutartis.

Mergelė
Šaunus metas, daugiau laimėsite, jei veiksite bendrai su aplinkiniais. Kovą už principus pakeiskite bičiulyste. Ieškokite kompromisų. Puikus laikas dalykiniams susitikimams, dokumentams tvirtinti.

Svarstyklės
Savaime ar jums nežinant gali išsispręsti sudėtingas reikalas. Palanku pirkti buitinę techniką, santechniką.

Skorpionas
Nebijokite rizikuoti, nebūkite rimti, šiandien žaiskite. Palankus metas kūrybinių profesijų atstovams, taip pat įsimylėjusiems: tinka kovoti už mylimo žmogaus pripažinimą.

Šaulys
Būkite sau reiklesni ir šios dienos laimėjimai veikloje gali tapti išskirtiniai. Spręskite karjeros problemas. Gautus naujos veiklos pasiūlymus priimkite, jie lems sėkmę. Gera diena atlikti svarbius sveikatos tyrimus.

Ožiaragis
Ieškokite jus suprantančių asmenų. Puiki proga užmegzti ne tik draugiškus, bet ir naudingos dalykinės partnerystės ryšius.

Vandenis
Verta rizikuoti veikloje. Jei jūsų intuicija išplėtota, nuojautos pasitvirtins ir jums pavyks teisingai numatyti dabartinių veiksmų pasekmes. Gera diena konfidencialiems susitikimams ar susitarimams.

Žuvys
Pripažinimo metas: jūsų mintys, idėjos ras atgarsį. Palanku plėsti savo veiklą, susitikti su užsienio partneriais, pasirašyti sandorius. Būsite išradingi ir kūrybingi.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą