2012 Sausio 07 horoskopas

2012 Sausio 07 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Avinas
Artėja geros permainos, tik dar pakentėkite, neskubinkite įvykių. Kita vertus, svarbių susitikimų ir skubių reikalų tvarkymo rytdienai atidėti nereikėtų.

Tauras
Ramus laikas, geras svajoti ir ilsėtis. Būtinai susitikite su geru draugu, mylimu žmogumi (geriau pirmąją dienos pusę). Pasistenkite vakarą skirti tik tiems, kuriuos mylite.

Dvyniai
Netikėtai galite suvokti seniai žinomo dalyko prasmę, rasti išeitį. Dabar svarbu neprisirišti prie praeities, senų draugų. Beje, gali aplankyti geros nuojautos – jos išsipildys, tik šiandien dėl to nieko nedarykite.

Vėžys
Savęs vertinimo problema tampa itin aktuali. Galimas dalykas, kad jūsų ims nebetenkinti nuveikti darbai. Labiau tikėkite savo jėgomis – būtent dabar gali ateiti išganinga mintis ir palankiai susiklostyti aplinkybės.

Liūtas
Verta užsiimti atidėtais reikalais. Susitikite su žmonėmis, kuriems vis nerandate laiko, aplankykite giminaičius – jie laukia jūsų dėmesio. Šiandien gautą informaciją įsidėmėkite.

Mergelė
Aplinkybės jus spaudžia iš visų pusių darbe ir namuose – gali pasirodyti, kad atsidūrėte aklavietėje. Nenuliūskite, nepanikuokite – tiesiog reikalai šiek tiek įstrigs, tiesa, tol, kol nepakeisite mąstymo ir elgesio principų.

Svarstyklės
Nors jums ši diena sėkminga, skubėti nepatartina. Būsite išradingesni ir patrauklesni, tai padės sėkmingai išspręsti ankstesnes problemas. Tai meilės metas – gali užgimti naujas jausmas.

Skorpionas
Net ir nesklandumai, tam tikras diskomfortas nesugadins jums nuotaikos ir nepakenks tvarkant reikalus. Šiandien viskas bus naudinga, net ir nesėkmė privers rasti išeitį.

Šaulys
Nevarginkite savęs nei sunkiais darbais, nei atsakomybe. Beje, šiandien pakaks norinčiųjų jums padėti. Taikykitės su tais, kuriuos mylite, pasistenkite jiems skirti kuo daugiau dėmesio, šilumos.

Ožiaragis
Įtemptas metas, tačiau nervinatės tikrai be reikalo. Taip elgdamiesi galite sugadinti visai neblogus santykius su artimu žmogumi ar kolega, darbdaviu.

Vandenis
Palankus metas: imkitės to, kas kažkada nepavyko, jums tikrai pasiseks. Palanku užmegzti naujas pažintis su įtakingais asmenimis, užsieniečiais. Nepraleiskite progos surengti meilės pasimatymą.

Žuvys
Esate gana kategoriški, bet tai gerai, nes reikia atsikratyti iliuzijų ir pasirinkti ką nors viena.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą