2012 Sausio 08 horoskopas

2012 Sausio 08 horoskopas
12 zodiako ženklų:

Avinas
Diena turėtų būti šauni. Jausitės apsuptas draugiškai nusiteikusių žmonių, galbūt gausite pajamų iš neplanuoto darbelio arba suteiktos paslaugos. Tikėtinos įdomios naujienos, susitikimai su draugais. Venkite to, kas gali pakenkti sveikatai.

Tauras
Šiandien nepatartina daug bendrauti bei imtis svarbių reikalų, jeigu jie nesusiję su medicina, menu, socialine sfera, nes tik šios sritys žada kažkiek sėkmės. Gali būti, kad konfidenciali informacija ir gera intuicija padiktuos teisingą sprendimą.

Dvyniai
Šiandien puikiai jausitės, jei galėsite be skubos tęsti įprastinius darbus, rūpintis šeima. Galima netikėta žinia. Neatidėliokite reikalų, kuriuos jau seniai reikėjo atlikti. Svarbiausia - pasitikėkite savo jėgomis, kūrybiškumu.

Vėžys
Diena turėtų būti nebloga. Palanku tvarkyti turtinius bei su nuoma, kreditais, buhalterija susijusius reikalus. Galbūt pavyks įgyvendinti svarbų ir pelningą sumanymą, įsigyti norimą daiktą. Kai ką sėkmingai pakeisite savo stiliuje.

Liūtas
Šauni diena. Palanku užbaiginėti seniau pradėtus darbus, tvarkyti neatidėliotinus reikalus. Noriai bendrausite, pagerės santykiai su giminaičiais, kolegomis, kaimynais. Kai kurias problemas išspręsti jums padės būtent jie.

Mergelė
Šiandien neblogai seksis seniai suplanuoti darbai ir tikriausiai nenuvils žmonės, iš kurių tikėjotės supratimo, paramos. Mintys nuolat suksis apie tai, kaip pagerinti materialinę savo gyvenimo kokybę, išspręsti šeimynines problemas.

Svarstyklės
Ši diena žada kūrybinį, romantinį polėkį. Palankia vaga judės reikalai, susiję su pramogų verslu, menu, pedagogika. Gali nudžiuginti flirtas, viliojamas pasiūlymas, laimėtas prizas arba vaikų pasiekimai. Tik labai saugokite sveikatą.

Skorpionas
Ryžtingai imsitės darbų. Viskas bus gerai, jeigu pavyks išvengti netikėtų posūkių. Galbūt kils vertingų minčių, kaip pagerinti profesinius reikalus, išplėsti savo galimybes.

Šaulys
Jūsų iniciatyvą, veiklumą itin stimuliuos konkurencija. Galbūt ieškosite galimybių, kaip įsiteikti asmeniui, nuo kurio galėtų priklausyti jūsų pranašumas. Padaugės emocijų, susijusių su meile, partneryste. Išsiaiškinsite nesklandumus.

Ožiaragis
Su naujovėmis neskubėkite. Pirmiausia užbaikite tai, ką jau seniau pradėjote ir ką būtina suspėti atlikti laiku.

Vandenis
Jeigu jums teks spręsti su teisėtvarka, švietimu, publikacijomis, užsieniu ar užsieniečiais susijusius reikalus, viskas seksis gana sklandžiai. Aplinkinius galite sužavėti savo erudicija, plačiu akiračiu, aukštais moraliniais principais.

Žuvys
Diena gana palanki įvairiems darbams, dalykiniams pokalbiams, kontaktams su oficialiais veikėjais. Ypatingo jūsų dėmesio, pagarbos sulauks protingi ir talentingi žmonės. Gali užsimegzti įdomūs bendradarbiavimo ryšiai.

Reklama: Sapnininkas Tau LT - visos sapnų reikšmės; Vardo reikšmė LT - trumpos vardų reikšmės.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą