2012 Sausio 23 horoskopas

2012 Sausio 23 horoskopas
12 zodiako ženklų:

Avinas
Jums seksis sublizgėti kūrybos, meno srityje. Vaikai arba mylimas žmogus iš jūsų turbūt sulauks mielos staigmenos. Arba jūs pats to sulauksite iš būsite sužavėtas. Galimas spontaniškas įsimylėjimas, išgarsėjimas ar kitokia sėkmė.

Tauras
Sumaniai tvarkysite verslo bei piniginius reikalus. Turbūt pasitaikys proga papildomai užsidirbti. Seksis organizuoti darbą, pasirašinėti kontraktus. Jei esate bedarbis, pravartu imtis ūkinių darbų namuose ir pasidomėti darbo pasiūlymais.

Dvyniai
Diena bus produktyvi, jei nuosekliai sieksite numatyto tikslo, nekreipdamas dėmesio į nedraugiškas replikas. Iš jums neabejingų žmonių galite sulaukti pasiūlymų, į kuriuos verta atkreipti dėmesį. Arba gausite lauktą žinią.

Vėžys
Palanki diena finansinių problemų sprendimui. Tinkamas metas senam pažįstamam priminti apie skolos grąžinimą. Verta pasirūpinti nuoma, remontu, verslu, ypač jei pastarąjį tikslinga reorganizuoti. Galbūt kažką pirksite išsimokėtinai.

Liūtas
Nebloga diena reikalams, susijusiems su teisėtvarka, tarptautiniais ryšiais, mokslu. Tikriausiai teks imtis sudėtingesnių projektų, vykti į susitikimus, kuriuose reikia laikytis protokolo. Galimos kalbos apie kelionę, reikšmingą renginį.

Mergelė
Būsite dalykiškai nusiteikęs. Jeigu teks bendrauti su vadovu ar visuomene, aiškiai parodysite, kad esate neabejingas įvykiams darbe, šalyje, jaučiate atsakomybę. Panašu, kad sugebėsite išreikšti konkrečią poziciją aktualiu klausimu.

Svarstyklės
Galite turėti reikalų su socialinėmis tarnybomis, visuomeninėmis organizacijomis. Tikėtina informacija, kuria sugebėsite vykusiai pasinaudoti drauge su bendraminčiais, partneriais. Galite tikėtis sėkmės konkurencinėje kovoje.

Skorpionas
Ryte galite nekaip jaustis arba tiesiog būsite tingus, inertiškas. Tačiau asmenys, nuo kurių priklauso jūsų finansinė gerovė, privers jus atlikti tai, kas neatidėliotina, kad ir kaip tingėtumėte. Saugokite paslaptis, būkite korektiškas.

Šaulys
Rytas bus kiek įtemptas dėl nesutarimų su skirtingus interesus atstovaujančiais veikėjais. Įdienojus reikalai taisysis ir galima tikėtis šaunių perspektyvų iš šiandieninių susitikimų, aptarimų bei parodytų pastangų, žinių.

Ožiaragis
Gana produktyvi diena. Nusimato naudingas dalykinis pokalbis, verslo sandoris, susitarimas dėl kredito, nuomos ar kt. Be rimtesnių užkliuvimų turėtų išsispręsti finansinė, turtinė problema. Tai padės efektyviai tvarkyti ir kitus reikalus.

Vandenis
Šiandien netrūks noro mokytis, džiugins kolektyvinis šurmulys, diskusijos. Galite gauti lauktą pranešimą, sudaryti verslo sutartį, įsigyti kažką iš technikos, arba pažįstamas asmuo suteiks informacijos apie dominantį asmenį, reikalą.

Žuvys
Gali atsirasti įvairių neatidėliotinų reikalų, naujos informacijos, aktualios šeimos nariams. Jei įvyks kas nors nenumatyta, svarbu nesutrikti, pasitikėti savimi. Laisvalaikiu netingėkite pasirūpinti buitimi, kai ką paremontuoti, išsamiai sutvarkyti.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą