2012 Sausio 24 horoskopas

2012 Sausio 24 horoskopas
12 zodiako ženklų:

Avinas
Sėkminga diena: daug kas savaime pavyks, ypač jei remsitės šeimos nuomone, pagalba. Venkite daug kalbėti, juolab žadėti ar ginčytis. Nesivelkite į atsitiktinį flirtą ir nebūkite lengvabūdiški prie vairo.

Tauras
Svarbių ir skubių reikalų tvarkymo nederėtų atidėti rytdienai. Nors ir šiandien daug kas strigs, stigs jėgų ir sveikatos. Palanku užsiimti buitimi, šeima, namais.

Dvyniai
Rasite puikų kompromisą: ir avis liks sveika, ir vilkas sotus. Atsargiau priimkite svarbų finansinį sprendimą, net jei iš pirmo žvilgsnio viskas atrodys nepriekaištingai. Būkite apdairesni, kad nesąžiningas partneris neapgautų tvarkant piniginius, turto reikalus. Siekite taikytis su mylimu žmogumi.

Vėžys
Daug nesitikėkite: galimos kliūtys, stabdžiai, kuriuos įveikti nebus paprasta: geriau reikalą atidėti. Netinkamas metas tvarkyti biurokratinius reikalus. Gresia nuostoliai, baudos. Nepalanku aiškintis meilės santykių.

Liūtas
Remkitės sutuoktinio, šeimos nuomone, mažiau sukdami galvą, ką kiti pasakys. Būkite atsargūs su šeimos pinigais, skirtais remontui, namui, butui statyti ar įrengti. Kai kas gali pranešti jūsų sutuoktiniui apie flirtą komandiruotės ar poilsio metu.

Mergelė
Net jei jums viskas aišku, nieko svarbaus nespręskite – rytdiena tam palankesnė. Galite be reikalo užsispirti ar susikivirčyti su vadovu (kuris šiaip jums palankus), tėvais (kurie linki tik gera).

Svarstyklės
Mažiau planuokite, bet ekspromto irgi venkite. Vis dėlto tai gerų pokyčių laikas – rasite gerą išeitį iš keblios padėties, sutiksite tikrų draugų, galinčių padėti.

Skorpionas
Neskubinkite įvykių, atsakingiems reikalams tvarkyti diena netinkama – atidėkite tai rytdienai. Būkite apdairūs su pinigais ir dokumentais: galite ką nors supainioti, pamesti.

Šaulys
Tikri draugai padės jums ir jūsų šeimai, o tie, kurie jais dedasi, tiesiog gražiai šnekės. Jei dėl kokio nors asmens šiandien susipyksite su artimaisiais, šio žmogaus derėtų vengti: per jį dar sulauksite problemų.

Ožiaragis
Palankus naudos metas. Vis dėlto derėtų kiek blaiviau vertinti savo galimybes ir susidariusią situaciją. Svarbų reikalą geriau atidėti rytdienai. Saugokitės pataikūnų.

Vandenis
Smagi diena, jei nesileisite išprovokuojami ginčui, – jūsų reakcija gali būti neadekvati. Mokėkite įvertinti draugo patarimus, pastabas, nepykite dėl kritikos ant artimųjų.

Žuvys
Būkite atidūs, kad kas nors nepiktnaudžiautų jūsų prisirišimu prie artimųjų, kad nepapultumėte į žalingą emocinę priklausomybę. Tinka tvarkyti reikalus, susijusius su nekilnojamuoju turtu, gyvenamąja vieta. Daugiau dėmesio skirkite namų jaukumui, patogumui.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą