2012 Sausio 25 horoskopas

2012 Sausio 25 horoskopas
12 zodiako ženklų:

Avinas
Būsite sąmojingas, artistiškas, todėl skleisite aplink save gerą nuotaiką ir itin patiksite priešingai lyčiai. Jums knietės rasti pramogų, prisigalvoti pokštų, kad diena būtų kuo smagesnė. Mielo siurprizo ir pats galite sulaukti iš mylimo žmogaus, vaikų.

Tauras
Turėsite nemažai darbo, tad apie pramogas imsite galvoti tik jį atlikęs. Gali būti, kad nutarsite keisti įvaizdį ar gyvenimo būdą. Gali maloniai nustebinti kolega arba jums patinkantis asmuo. Dieną ar vakare gauto pasiūlymo neatmeskite.

Dvyniai
Neišsisuksite nuo intensyvaus bendravimo. Galite sutikti žmogų, su kuriuo užsimegs ilgalaikiai asmeniniai ar dalykiniai ryšiai. Iš jūsų arba iš jo bus tikimasi tarpininkavimo, bendradarbiavimo. Garantuotas pagyvėjimas ir meilės fronte.

Vėžys
Būsite labai įžvalgus ir nuovokus. Nuobodžiauti jums neleis tiek pažįstami, tiek nepažįstami žmonės. Galimas šioks toks palengvėjimas ar išeities atradimas finansine prasme. Turbūt atgausite skolą arba pats nusimesite senos skolos naštą.

Liūtas
Norėsite permainų, kursite ateities planus, galbūt susijusius su emigracija ar tarptautiniais projektais. Panašu, kad teks bendrauti su įžymybėmis, menininkais, elito atstovais. Liepsnosite meile, tikėtinas spontaniškas nuotykis.

Mergelė
Dalyvavimas viešuose renginiuose atneš naudos, patyrimo, pažinčių. Galite sutikti žmogų, su kuriuo jus sieja gana ambicingi tikslai. Tiktų mėginti įsidarbinti ar keisti darbą, aptarti dalykines, politines perspektyvas.

Svarstyklės
Jums turėtų sektis tvarkant visuomeninius, kolektyvinius reikalus, kūrybiniame konkurse. Nevenkite bendrauti, būti įvykių sūkuryje, nes dabar užsimezgusios pažintys bus svarbios. Sugebėsite suburti bendraminčius.

Skorpionas
Klausykitės intuicijos balso ir diena bus išties sėkminga. Galbūt sužinosite tai, kas buvo už paslapties uždangos ar virė užkulisiuose. Galite pasielgti altruistiškai, patirti išgyvenimų, susijusių su meile, menais, mistika.

Šaulys
Tikriausiai šiandien atsigaus ir jūsų kūnas, ir dvasia. Iš kažkur atsiras daug entuziazmo, dosnumo. Lengviau rasite bendrą kalbą su aplinkiniais, o jie pastebės ir įvertins jūsų privalumus bei sugebėjimus. Trauks pikantiški užsiėmimai, nuotykiai.

Ožiaragis
Sėkmingai judės reikalai, susiję su nuosavybe, komfortu, verslu, tiekimu. Galbūt pavyks ką nors sėkmingai parduoti, išnuomoti ar išsinuomoti. Tikėtini pasiūlymai, susiję prašmatniomis prekėmis, dovanomis, paslaugomis.

Vandenis
Diena pasižymės kontaktų, pokalbių gausa, draugiška atmosfera. Palanku užmegzti ir atnaujinti įvairius ryšius. Atsiras galimybių atskleisti savo geriausias savybes. Tik labiau kreipkite dėmesį į tai, ką sako ar pataria artimieji, kolegos.

Žuvys
Šiandien neblogai seksis, jei pasitikėsite savo jėgomis, išmanymu ir patrauklumu. Nuoširdžiai bendraukite su aplinkiniais. Tai padės jums pralinksmėti, atsipalaiduoti. Suprasite, kad kiti nėra jums tokie priešiški, kaip įsivaizdavote.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą