2012 Sausio 26 horoskopas

2012 Sausio 26 horoskopas
12 zodiako ženklų:

Avinas
Staiga gali padaugėti neatliktų (užmirštų, atidėtų) darbų – tik nepraraskite kantrybės ir būkite atidesni detalėms, taip pat instrukcijoms ir kolegų (ypač vadovo) nuomonei. Verta dažniau tartis, ieškoti įvairesnių sprendimų.

Tauras
Nesiimkite vieni spręsti sudėtingos problemos. Jei galite, patikėkite savo darbus porininkui. Neblogas laikas ilgalaikiams susitarimams, gerai parengtiems svarbiems dokumentams tvirtinti. Raskite daugiau laiko pasidžiaugti bičiulių draugija.

Dvyniai
Labai įtemptas metas: būsite linkę veltis į ginčus, kritikuoti, pykti. Verta kur nors išvykti, pakeisti aplinką ir leisti laiką su bičiuliais. Venkite aiškintis santykius su artimaisiais, ypač motina.

Vėžys
Nuotaika giedrėja, jaučiatės tvirčiau. Tinkamas metas tvarkyti reikalus, vykti į dalykines keliones, taip pat rengti susitikimus su draugais, giminaičiais.

Liūtas
Išbandymų diena. Jūs daug kas erzins, tačiau labiausiai – jums keliami reikalavimai darbe ir namie. Vargu ar vadovybė ir artimieji bus objektyvūs jūsų atžvilgiu. Beje, jums irgi labai trūks pakantumo kritikams.

Mergelė
Svarbus dalykinis reikalas išsispręs jūsų naudai, jei būsite diplomatiškesni su vadovu ir neatsisakysite draugų pagalbos. Tik neskubinkite įvykių, leiskite subręsti situacijai. Prieš apsispręsdami dar kartą viską apgalvokite, atidžiai pasverkite.

Svarstyklės
Pasyvus metas: nieko nauja nesiimkite, baikite senus darbus. Nebendraukite su tais, kurie ko nors iš jūsų nori, juolab reikalauja. Būsite linkę labiau pasiduoti įtaigai, tad neklausykite blogų kalbų apie artimuosius ir mylimą asmenį.

Skorpionas
Gera diena. Tvarkykite svarbius reikalus, tiesa, jei nebijote rizikuoti. Daug kas priklausys nuo energingumo ir asmeninio įtaigumo.

Šaulys
Nepraraskite saiko vertindami savo ir partnerių finansines galimybes. Palanku užsiimti buitinių problemų sprendimu. Galite netikėtai atgauti pamirštą skolą.

Ožiaragis
Pirmas įspūdis neapgaus: staiga suvoksite, kas buvo melas, o kas – tiesa. Geras laikas dirbti su sena informacija, konsultuotis su profesionalu, susitikti su įtakingais, svarbiais asmenimis, taip pat atnaujinti pažintis.

Vandenis
Būkite atidesni: jums gali pakenkti informacijos ir orientacijos trūkumas. Aiškinkitės nesėkmių priežastis, painiokite senų intrigų kamuolį, tik patys į jas nesivelkite. Venkite kerštingų asmenų. Saugokite sveikatą.

Žuvys
Būsite kūrybingi, žavūs, įdomūs. Tinkamas metas siūlyti vadovybei savo seną sumanymą, pristatyti savo nuopelnus visuomenei. Gera proga pasireklamuoti. Palanki diena laisvų, kūrybinių profesijų atstovams – gali pavykti rasti naujų galimybių pasireikšti.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą