2012 Sausio 27 horoskopas

2012 Sausio 27 horoskopas
12 zodiako ženklų:


Avinas
Šiandien netingėkite pasiraityti rankoves ir imtis darbų, nes diena bus produktyvi. Galite griebtis anksčiau suplanuotos veiklos, išbandyti savo jėgas ten, kur reikia daug energijos ir kūrybiškumo. Turbūt sulauksite įvertinimo, pripažinimo.

Tauras
Šiandien palanku tvarkyti partnerystės, bendradarbiavimo, juridinius reikalus. Tačiau gerai pagalvokite, ar verta rimtai įsipareigoti meilės santykiuose, verslo srityje. Turite rasti nedviprasmišką atsakymą.

Dvyniai
Šiandien svajosite apie finansinę sėkmę, aukštesnę gyvenimo kokybę. Susidarykite nedidelį realų planelį ir mėginkite jį įgyvendinti. Jums gali pavykti šį tą pakeisti arba atsisakyti to, kas vargina, yra nebenaudinga ar tiesiog nepriimtina.

Vėžys
Diena turėtų būti šauni. Sėkmingai spręsite mokslo, teisės bei politinius klausimus. Galite susipažinti su įtakingu asmeniu, sudalyvauti prasmingame renginyje. Panašu, kad iš toli gausite neblogą žinią arba sulauksite svečio.

Liūtas
Šiandien seksis tvarkyti dalykinius reikalus, viešai reikštis. Nusimato naudingi susitarimai. Jūsų iniciatyva bus įvertinta, jei neignoruosite kitų žmonių pastangų bei teisių. Verčiau pasitelkite juos bendram tikslui.

Mergelė
Šurmulinga, drauginga diena. Turbūt dalyvausite susirinkime ar kokiame renginyje. Kitų raginamas galite prisiimti naują atsakomybę. Netikėtai gali užsimegzti flirtas su intriguojančiu asmeniu. Galimas slaptas nuotykis.

Svarstyklės
Profesinėje veikloje šiandien aktyviausiai suksitės, jei dirbate medicinos, švietimo, socialinėje sferoje. Kitur gali veikti "stop" signalas. Jei turite galimybių, tikėtina paskata paremti menininkus, ligonius, finansuoti projektus.

Skorpionas
Diena turėtų būti šauni, aktyvi. Tačiau galite šiek tiek nerimauti dėl meilės nesusipratimų, vaikų. Svarbiausia, elkitės draugiškai, taktiškai, santūriai. Tuomet nieko nesugadinsite, o vėliau savaime viskas pakryps į gerąją pusę.

Šaulys
Šiandien labiausiai rūpės turtiniai, komerciniai reikalai, galbūt keisite įkainius, tvarkysite buhalteriją, derėsitės. Arba ieškosite kam nors dovanos ir panašu, kad rezultatas nenuvils. Leiskite laisvai pasireikšti savo kūrybingumui, fantazijai.

Ožiaragis
Būsite smalsus ir komunikabilus, lengvai gausite norimą informaciją, susitarsite dėl abipusės sutarties, susitikimo. Jei ruošiatės kelionei, iš anksto pakuokitės reikalingus daiktus, peržiūrėkite dokumentus, ar nesibaigęs jų galiojimas.

Vandenis
Būsite nusiteikęs visą laisvalaikį skirti namams, šeimai. Tai išties būtų šaunu, kaip ir bendra šeimyninė pramoga už namų sienų. Tiktų nueiti į kultūrinį renginį arba sporto klubą. Jei rinksitės iš kelių variantų, pirmenybę skirkite šeimai.

Žuvys
Šiandien gyvensite ne vien rūpesčiais, nes turėsite progų pasidžiaugti priešingos lyties dėmesiu, viliojamais pasiūlymais, kūrybine sėkme arba vaikų laimėjimais. Neatsisakykite siūlomos pramogos, pasimatymo.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą