2012 Sausio 28 horoskopas

2012 Sausio 28 horoskopas
12 zodiako ženklų:


Avinas
Šiandien labiau paisykite antrosios pusės poreikių, atsargiau reikškite kritiką, venkite skubotų išvadų. Geras metas meilės pasimatymui, flirtams, kūrybinei veiklai, pramogoms, bet linksmindamasis nepraraskite saiko bei subtilumo.

Tauras
Šiandien norėsite ilgiau pabendrauti su draugais arba užsiimti hobiu. Itin aktualūs bus pinigų, išlaidų ir meilės reikalai. Galbūt patirsite, kad romantiški jausmai vėl nesvetimi, kad jie atgyja, skverbiasi į mintis ir svajones.

Dvyniai
Šiandien būsite linkęs ieškoti kompromiso, teisingumo. Jei eisite į renginį, vyksite į kelionę, patirsite reikšmingų įspūdžių, įgysite naudingos patirties. Galite gauti laišką nuo brangaus jums žmogaus arba sulaukti jo skambučio.

Vėžys
Jums knietės kalbėtis apie politiką, užsienį, karjerą arba į tokias temas jus mėgins įtraukti kaimynai, draugai. Tai gali išprovokuoti ginčus. Kita vertus, išgirsta kitokia nuomonė jus praturtins, tam tikra prasme plačiau atvers akis.

Liūtas
Jeigu neužsisėdėsite namuose, nepasiduosite inercijai, diena bus spalvinga, įdomi. Tikėtinas susitikimas su sena smagia kompanija bei naujos žavios pažintys. Atsitiktinis flirtas taip pat gali turėti įdomų tęsinį, ypač jei esate vienišas.

Mergelė
Puoselėsite iliuzijas, susijusias su meile, kūrybiniais ar kitokiais konkursais. Tačiau tikro pasitikėjimo savo jėgomis vis dėlto trūks. Jei kamuoja pasirinkimo klausimas, įsiklausykite į sustiprėjusį intuicijos balsą.

Svarstyklės
Būsite emocionalus bei nusiteikęs postringauti apie viską ir kartu apie nieką. Jeigu kalbas pastiprinsite tinkamais poelgiais, sulauksite palankaus aplinkinių įvertinimo. Galite suintriguoti patinkantį asmenį, atnaujinti svarbius santykius.

Skorpionas
Su partneriais aiškinsitės pinigų, turto klausimus. Būsite nusiteikęs kartu rinktis pirkinius, dalintis finansine našta, bet tik tokiu būdu, kokiu norite jūs. Pozityvus nusiteikimas bei nesavanaudiškumas padėtų įveikti nemažą problemą.

Šaulys
Jūs galite pernelyg kišti nosį į svetimus reikalus, piršti savo nuomonę arba primygtinai siūlytis į svečius. Dėl to kažkas pasijus nejaukiai. Būkite subtilesnis, kontroliuokite savo žodžius. Tuomet šauniai praleisite laiką, patirsite gerų įspūdžių.

Ožiaragis
Trauks namų jaukumas bei ramybė. Noriai bendrausite su šeimos nariais, tačiau galite išprovokuoti ginčus ir susipykti. Nesielkite taip, tarsi kiti būtų mažiau protingi ir mažiau verti pagarbos bei dėmesio. Nepamirškite ir savo vaikų poreikių.

Vandenis
Veršitės demonstruoti savo žavesį, išprusimą, norėsite būti dėmesio centre. Tikriausiai su jumis nenuobodžiaus nei artimi, nei svetimi. Tačiau nepamirškite įvertinti ir kitų žmonių privalumų, pasakyti komplimentų.

Žuvys
Jei tikitės, kad šiandien galėsite nieko neveikti ar pramogauti, tai veikiausiai teks nusivilti. Atsiras nenumatytų darbų bei rūpesčių. Būtinai pasirūpinkite savo bei namiškių sveikata, išvaizda, kasdieniais reikalais.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą