2012 Sausio 29 horoskopas

2012 Sausio 29 horoskopas
12 zodiako ženklų:


Avinas
Šiandien lengva išprovokuoti skyrybas, nesantaiką. Pasistenkite, kad diena būtų kuo ramesnė. Plėskite savo akiratį, pagarbiai elkitės su kitais žmonėmis. Įtakingam asmeniui padarysite didelį įspūdį.

Tauras
Rūpesčių ir įtampos kupina diena. Dalykiniai, verslo pokalbiai gali pakrypti netikėta linkme. Panašu, jog skubėsite pulti, kad nereikėtų gintis. Galite gauti pajamų iš komercijos ir/arba iš ankstesnio įdirbio.

Dvyniai
Tikėtina sėkmė, susijusi su mokslu, visuomenine veikla, užsieniu. Galbūt pradėsite diegti perspektyvias naujoves, pasiremdamas užsieniečių patirtimi ar jų konkrečia pagalba. Tikėtini svarbūs susitikimai, renginiai, interviu.

Vėžys
Turėsite tiek pareigų ir darbų (jei šiandien jums reikia dirbti), kad lyg išganymo lauksite atokvėpio. Tikėtini viršvalandžiai darbe, buities našta namuose. Galbūt teks bylinėtis, intensyviai diskutuoti, kažką įrodinėti kolektyvui, visuomenei. Vakaras bus palankesnis.

Liūtas
Būsite aktyvus ir puikiai jausitės, jeigu galėsite pasijusti lyderiu, pasireikšti visuomeninėje veikloje, kūrybiniuose projektuose. Tik nepulkite kelti pavydo scenų, jei mylimo žmogaus elgesys pasirodys šiek tiek įtartinas.

Mergelė
Šiandien jums stigs proto aiškumo, racionalumo, bet su kaupu bus kūrybingumo. Kad būtų mažiau įtampos, nesėkmių, derėtų leistis į sumanius kompromisus ir suteikti galimybę labiau reikštis kitiems, pačiam atsitraukiant į šešėlį.

Svarstyklės
Tikėtini nedideli nesklandumai reikaluose. Viską įmanoma išspręsti sumaniomis derybomis. Tai, kas šiandien atrodo žavu meilės, partnerystės reikaluose, rytoj gali atsukti kitą savo pusę. Būkite subtilesnis, neskelbkite ultimatumų.

Skorpionas
Apdairiai elkitės su pinigais, materialinėmis vertybėmis. Prieš ką nors užstatydamas, skolindamas, pirkdamas ar parduodamas gerai pagalvokite ir paskaičiuokite. Dėl nusižengimo taisyklėms tektų mokėti baudą arba delspinigius.

Šaulys
Gana įtariai žvelgsite į reformas politikoje. Tikėtini pokalbiai su verslininkais, žiniasklaida. Bus ir gerų naujienų, ir verčiančių nerimauti. Gali tekti skubiai gilinti žinias, ruošti publikaciją ar netikėtai vykti į komandiruotę.

Ožiaragis
Galite susidurti su neteisybe, tačiau neteisieji šiandien bus pajėgesni apginti savo pozicijas. Sunkiai judės dalykinių reformų reikalai. Tinkamai elkitės su technika, kompiuterine įranga. Daug dėmesio, išlaidų reikalaus šeima.

Vandenis
Būsite optimistiškai nusiteikęs, kupinas romantiško polėkio. Tikriausiai leisite sau atsipalaiduoti labiau nei paprastai. Vis dėlto naujų pažįstamų idealizuoti nederėtų, nes dar nežinote, ko galite iš jų tikėtis. Rūpinkitės vaikais.

Žuvys
Knietės eksperimentuoti, reformuoti, griauti visa, kas sena. Būkite apdairesnis, aklai nepriimkite naujovių, išklausykite įvairias nuomones. Tikriausiai susidursite su kliūtimis, jei tvarkote ūkio, techninius reikalus, norite gauti labdaros.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą