2012 Sausio 31 horoskopas

2012 Sausio 31 horoskopas
12 zodiako ženklų:

Avinas
Nuovargis, susierzinimas gali išmušti iš vėžių. Imkitės tik būtiniausių, neatidėliotinų darbų. Kelionėms, svarbiems susitikimams, susitarimams nepalankus metas. Neskubinkite finansinių problemų sprendimo.

Tauras
Nukentėsite, jei pervertinsite savo galimybes. Mažiau žadėkite; neapgalvotas įsipareigojimas gali brangiai kainuoti. Itin apdairiai elkitės su užsieniečiais.

Dvyniai
Vadovas bus linkęs jums priekaištauti, šiandien jo geriau vengti, svarbų pokalbį su vadovybe atidėkite rytdienai. Jei gausite vertingų pasiūlymų, neskubėkite apsispręsti iki penktadienio.

Vėžys
Būkite pasiruošę netikėtumams darbe. Nuo jūsų reakcijos greičio ir diplomatiškumo priklausys, ar kilsite karjeros laiptais. Nesivelkite į intrigas net iš draugiškumo – šiandien itin pavojinga supainioti draugiškus ir tarnybinius santykius.

Liūtas
Neverta imtis atsakingų darbų: nepastebėsite, kaip padarysite klaidų, kurios pakenks jūsų dalykinei reputacijai. Venkite nereikalingo bendravimo. Saugokite sveikatą, rankinę, piniginę.

Mergelė
Netikėkite tuo, ką girdite, matote – ausys ir akys, net nuojauta gali apgauti. Svarbiausia nepanikuoti ir nepriimti jokių svarbių sprendimų. Niekur neskubėkite, viską darykite nuosekliai, atidžiai.

Svarstyklės
Dėl neatidumo, išsiblaškymo galite patirti nuostolių. Tai visiškai netinkamas laikas investuoti ar skolinti pinigus. Tiesa, skolas grąžinti pasistenkite.

Skorpionas
Neaiškių nuostolių, keistų pralaimėjimų metas. Laimė, tai laikina – gana greitai atsigausite ir atgausite tai, kas jums priklauso. Visiškai netinkamas laikas spręsti finansines, buities problemas šeimoje.

Šaulys
Tyla – gera byla. Su niekuo nesiginčykite, niekur nesiveržkite: galimas dalykas, kad per skubėjimą esate pražiopsoję daug svarbių dalykų. Ieškokite klaidų ir jas taisykite.

Ožiaragis
Neskubinkite įvykių eigos, dar ne laikas įsibėgėti. Negeras laikas ir įsimylėti ar kalbėti, rašyti apie savo jausmus jums patinkančiam asmeniui. Galimos problemos dėl vaikų, neskubėkite ant jų pykti.

Vandenis
Jums keliami reikalavimai labiau panėšės į priekabes, kliedesį. Nurimkite: jau rytoj aplinkiniai ir jūs atgausite sveiką protą. Saugokite sveikatą.

Žuvys
Nesitikėkite teisingumo. Negeras laikas veltis į ginčus, aiškintis teisybę, už ją kovoti. Likite pagarbūs antrosios pusės žodžiams, net jei jie nepriimtini. Blogas laikas tvarkyti juridinius reikalus, tvirtinti susitarimus, sandorius.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą