Sausio 22 horoskopas 12 zodiako ženklų

Sausio 22 horoskopas
12 zodiako ženklų:

Avinas
Sąlygiškai geras laikas. Ieškokite nepanaudotų rezervų tikslui pasiekti, tik likite realistai. Kas nepavyks, atidėkite rytdienai. Neįtarinėkite jus mylinčio asmens, nesistenkite sužinoti visos teisybės. Bendraudami su vaikais neleiskite jiems meluoti, apgaudinėti.

Tauras
Gera diena reikalams tvarkyti, tiesa, nieko nauja nepradėkite: pasistenkite užbaigti senus darbus, tesėti duotą žodį draugams, namiškiams.

Dvyniai
Negeras laikas konfliktams, santykiams aiškintis. Taikykitės su priešais, siekite susidraugauti su tais, kurie jūsų nemėgsta. Nepriimkite atsakingo sprendimo, nepasitarę su kolega, partneriu, sutuoktiniu.

Vėžys
Ieškokite patikimo sąjungininko, įžvalgaus pagalbininko, patarėjo. Galimos finansinės problemos.

Liūtas
Tvarkykite reikalus neskubėdami, atidžiai analizuokite reikalo esmę. Galimi nesusipratimai per pareigūnus ar užsieniečius. Būkite apdairūs.

Mergelė
Geras laikas susitikimams su įtakingais asmenimis, bet finansinių reikalų aptarimą geriau atidėti rytdienai. Bus svarbu stiprinti pasitikėjimą dalykiniais partneriais, įtikinti įtakingą asmenį savo profesionalumu.

Svarstyklės
Aktyviai veiklai, ryžtingam reikalų tvarkymui – neblogas laikas. Tik būkite pasiruošę netikėtumams, kurie jums ne tik nepakenks, bet protingai pasinaudojus net padės sutvarkyti svarbų reikalą.

Skorpionas
Trūks ryžto ar valios, bet tai į naudą, nes būsite gana patiklūs ir nesunkiai įsivelsite į abejotinus reikalus, patikėsite apgaule, melu.

Šaulys
Nepervertinkite savo galimybių, nerizikuokite savo garbe ir turtu. Svarbų sprendimą dėl finansinių reikalų ar karjeros atidėkite ketvirtadieniui, net jei būsite skubinami.

Ožiaragis
Nesistenkite paskubinti įvykių: jums seksis, jei viską darysite ramiai, jei paisysite savo nuojautų. Nepasikliaukite sėkme, viską darykite gerai, kad nereikėtų viltis laimingu atsitiktinumu.

Vandenis
Neskubėkite žavėtis naujais pasiūlymais ar naujomis galimybėmis: reikėtų susitelkti ties senais tikslais. Šiandien darykite tai, kam ilgai negalėjote prisiruošti.

Žuvys
Nepalanki diena aktyviai veiklai, – labiau pasikliaukite savaimine įvykių eiga. Nerizikuokite dideliais pinigais.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą