2012 Vasario 01 horoskopas

2012 Vasario 01 horoskopas
12 zodiako ženklų:

Avinas
Tikėtina, kad rimtai galvosite apie veiklos bei gyvenimo būdo keitimą, papildomo uždarbio galimybes, verslo sutartis ir pan. Galite gauti netikėtą naujieną, pakvietimą, patirti savo talento ar žavesio įvertinimą. Vilios meilės avantiūros.

Tauras
Gana palanki diena reikalams, susijusiems su teisėtvarka, socialine sfera, tarptautiniais ryšiais, mokslu. Galima mėginti įsidarbinti užsienyje ar kitame mieste. Jei tai reikalinga, ieškokite teisybės, bylinėkitės.

Dvyniai
Pasižymėsite ypatinga įžvalga, dalykiškumu, sugebėsite organizuoti ir daryti įtaką aplinkiniams. Nusimato apsisprendimas ar aiškių gairių nusibrėžimas, susijęs su profesine, politine veikla, mokslu, publikavimu ar kelione.

Vėžys
Diena bus šauni, ypač jei susitiksite su draugais, nevengsite diskusijų, naujų pažinčių. Pabendravęs su aplinkiniais priartėsite prie kai kurių savo problemų išsprendimo. Turbūt pasiseks, jei siekiate išsiaiškinti teisybę, ieškote bendraminčių.

Liūtas
Diena žada naujienų ir netikėtumų. Galbūt išryškės tai, kas ilgai nedavė ramybės, slypėjo užkulisiuose, ar tiesiog informacija jums buvo neprieinama, paini. Įmanoma slapta avantiūra arba pikantiškas meilės nuotykis.

Mergelė
Panašu, kad sulauksite dominančio asmens dėmesio. Gali pasirodyti, kad turite įtakingų užtarėjų, pagalbininkų. Jeigu taip yra iš tiesų, galite gauti puikų dalykinį ar romantinį pasiūlymą. Turbūt originaliai pakeisite įvaizdį.

Svarstyklės
Šiandien išties verta stengtis, jei norite pagerinti savo finansinę situaciją, pritraukti klientų, sutvarkyti nuosavybės dokumentus, susitarti dėl kredito gavimo ar palankesnio jo išmokėjimo sąlygų. Sėkmė šypsosis ir meilės fronte.

Skorpionas
Aktualūs bus reklamos, ryšių, verslo sutarčių arba su giminaičiais susiję reikalai. Galbūt gausite svarbią žinią, kvietimą ar kompensaciją už atliktą paslaugą. Tiktų aiškintis dėl įsipareigojimų, susijusių su verslu bei finansinėmis operacijomis.

Šaulys
Vargu ar ši diena bus kasdieniška. Jums rūpės šeima, namai, tačiau ne tiek, kad atsisakytumėte viliojamo pasiūlymo. Veržte veršitės į pasimatymą, pramoginį renginį arba jam iš anksto su polėkiu ruošitės. Nusimato malonios staigmenos.

Ožiaragis
Jus lydės puiki nuotaika. Bus progų užmegzti ir atnaujinti pažintis. Palanku sudarinėti sutartis, dalyvauti įvairiuose renginiuose. Turbūt pavyks susitarti dėl dominančių dalykų. Jūsų noras būti mylimu, populiariu ar žinomu gali pildytis.

Vandenis
Iš užsienio arba iš valstybinės institucijos galite gauti svarbią žinią. Gerų vilčių suteiks asmuo, nuo kurio priklauso jūsų ar jums svarbaus žmogaus įsidarbinimas, karjera. Jeigu turite būtinų darbų, vizitų, verta paskubėti.

Žuvys
Tikėtina, kad neblogų vilčių suteiks su darbu, juridiniu klausimu susiję reikalai. Turbūt susitiksite su reikalingu tarpininku ar konsultantu. Situacija gali tapti labiau nuspėjama, nes išaiškės partnerio arba konkurento motyvai bei tikslai.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą