2012 Vasario 10 horoskopas 12 zodiako ženklų:

2012 Vasario 10 horoskopas
12 zodiako ženklų:

Avinas
Gali būti, kad rytą teks aiškintis santykius su žmogumi, kuris jums svarbus ar kaip nors įsipareigojęs. Kalba gali suktis apie negrąžintą skolą, nesumokėtus mokesčius. Vakaras išblaškys rūpesčių debesis ir pradžiugins maloniais įspūdžiais.

Tauras
Šiandien geriau nepradėkite svarbių darbų, susitikimų, nes gali pritrūkti energijos ir suinteresuotų asmenų palankumo. Saugokitės nelegalių aferų, įtartinų asmenų, intrigų. Vakaras bus malonus, atpalaiduojamas.

Dvyniai
Būsite linkęs nerimauti, dramatizuoti. Norėsis labai daug nuveikti, išsiaiškinti, bet atrodys, kad nieko nespėjate. Galbūt ant kulnų lips kreditoriai, užsakovai, klientai. Tokiu atveju nepavyks mėtyti pėdų ir reikės pateikti ataskaitą.

Vėžys
Nemažai nuveiksite srityje, susijusioje su nuosavybe, verslu, pinigais. Jums gali pavykti paveikti kito žmogaus apsisprendimą, pakreipti įvykį norima linkme ar išgauti naudos. Verčiau orientuokitės į tai, kas jums iš tikrųjų svarbu.

Liūtas
Šiandien teks tvarkyti skubius reikalus, bendrauti, tartis dėl aktualių klausimų su įvairiausiais žmonėmis. Seksis lyg ir gerai, bet galimas nemalonus incidentas darbe. Neimkite ir nesiūlykite kyšių, neskleiskite paskalų, melo.

Mergelė
Šeiminiai nesklandumai, ateities baimė šiek tiek prastins jūsų nuotaiką ir savijautą. Galite išprovokuoti ne itin malonų pokalbį. Tačiau vakaras turėtų būti jaukus, malonus, sutaikantis. Atsiras kuo pasidžiaugti ir pasididžiuoti.

Svarstyklės
Nusimato renginys, kuriame turėsite dalyvauti nepriklausomai nuo savo norų. Galbūt teks prisiimti atsakomybę už vaikų auklėjimą ar per dideles išlaidas. Vakare kils noras atsipalaiduoti, linksmintis. Nusimato šaunus meilės vakaras.

Skorpionas
Daugiau nuveiksite, jei naudositės savo patirtimi, įgūdžiais. Turbūt įtampą kels didelis darbo krūvis, išaugę reikalavimai ir per mažas atlyginimas ar vilkinamas atsiskaitymas už suteiktą paslaugą. Turėkite kantrybės ir itin tausokite sveikatą.

Šaulys
Sunku bus išlaikyti emocinę pusiausvyrą, jei kiti nė neketins paisyti jūsų norų, patarimų, poreikių. Tačiau jums gali pavykti kitus įtikinti savo teisumu bei ketinimų rimtumu. Pravartu spręsti teisines problemas, tvarkyti partnerystės reikalus.

Ožiaragis
Turbūt mėginsite sutvarkyti užsitęsusį finansinį reikalą, susitarti dėl kredito, paskolos, draudimo ar kt. Galite susidurti su reikliais ir kompetentingais žmonėmis. Pasistenkite nesutrikti, tęskite tai, ką manote esant reikalinga.

Vandenis
Neblogai seksis tvarkyti juridinius reikalus, ruošti publikacijas, užsiimti mokslo veikla, megzti ryšius su užsieniečiais. Tačiau rezultatas nebus greitas. Prireiks ilgalaikių pastangų. Darbe galimas patikrinimas. Pasisaugokite slaptų provokacijų.

Žuvys
Galite blaškytis tarp įprasto komforto ir spaudimo jį suvaržyti arba to, kas malonu, ir to, kas privalu, reikalinga. Tęskite pradėtus darbus, derybas, bet nepabijokite atsisakyti to, kas trukdo, stabdo judėjimą pirmyn.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą