2012 Vasario 11 horoskopas

2012 Vasario 11 horoskopas
12 zodiako ženklų:


Avinas
Šiandieną darysite nemažą įtaką kitiems, sugebėsite rasti bendraminčių, sudominti reikalingus žmones savo idėjomis, projektais. Gali tekti priimti greitus spendimus, įvertinti naujai atsiveriančias galimybes.

Tauras
Visa, kas aplinkui vyks, šiandien atrodys dėsninga ir fatališka. Duosite valią vaizduotei, emocijoms. Net jei neišsipildė kažkokie jūsų lūkesčiai, nesunkiai su tuo susitaikysite kaip su duotybe ir plauksite pasroviui gyvenimo upe.

Dvyniai
Tai bus ramių bei gilių apmąstymų diena, ji nenuvils, jeigu nereikės daryti skubių ar toli siekiančių sprendimų, finansiškai įsipareigoti. Vakare galite atsidurti situacijoje, kuri jums leis kažkuo sublizgėti ir pasidžiaugti.

Vėžys
Prieštaringos nuotaikos bei aplinkybės neleis jums atsipalaiduoti. Galite įsigyti vertingą daiktą arba pakoreguoti savo planus, susijusius su gyvenamąja vieta, santaupų naudojimu, nekilnojamuoju turtu.

Liūtas
Puiki diena susitikimams, viešnagėms. Pakaks ir trumpo pokalbio su reikalą išmanančiu žmogumi, kad kažkas iš esmės pasikeistų jūsų požiūryje ar veikloje. Keiskite bendravimo stilių, jei jaučiate, kad tai išeis jums į naudą.

Mergelė
Šiandien pasižymėsite darbštumu, nuodugniu įsigilinimu į užduotis ir darbą, pareigingumu. Vis dėlto galite pastebėti, kad darbe jūsų pastangos bėra pakankamai vertinamos. Tai, ką nuveiksite namuose, džiugins kur kas labiau.

Svarstyklės
Šiandien tikėtini įdomūs susitikimai, jums neabejingų žmonių dėmesys. Staigmenų gali pateikti vaikai. Turbūt nenusivilsite dalyvavęs konkurse ar žaidime. Vakaras gali būti romantiškas arba dosnus aplodismentų, pramogų.

Skorpionas
Neskubinkite įvykių profesinėje veikloje. Kaupkite informaciją, išnagrinėkite aktualius klausimus iš visų pusių ir ramiai ruoškitės naujovėms. Panašu, kad išgirsite naudingų pasiūlymų arba komplimentų dėl savo išvaizdos, sugebėjimų.

Šaulys
Jei norite sėkmės, labai aktualu sustyguoti įtemptus santykius, kurti gerą atmosferą, nerodyti negatyvių emocijų. Įtikinkite oponentus, kad tai, kas naudinga jums, bus naudinga ir jiems. Vakaras gali būti įspūdingas ir gal netgi romantiškas.

Ožiaragis
Jūsų protas bus įžvalgus, tad spręskite pačias kebliausias problemas. Galite tikėtis pasiūlymų dėl finansiškai naudingo bendradarbiavimo. Neskubėkite kurti planų toli į priekį, kol neišsiaiškinote detalių ir sąlygų. Tai gali kai ką pakeisti.

Vandenis
Šiandieną mąstysite plačiau, objektyviau, tad nekils sunkumų norint savo požiūrį perteikti kitiems. Galite gauti žinią iš toli gyvenančio asmens arba turėsite reikalų su įtakingais asmenimis. Kažkokie jūsų sprendimai bus svarbūs ateičiai.

Žuvys
Panašu, kad teks daug bendrauti ir plušėti darbe, suktis versle. Galvosite apie savo perspektyvas, realizuotas ir nerealizuotas ambicijas. Panašu, kad tik vakare susitaikysite su savo laimėjimais bei pralaimėjimais ir pasidžiaugsite tuo, kas pavyko.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą