2012 Kovo 13 horoskopas

2012 Kovo 13 horoskopas
12 zodiako ženklų:

Avinas
Atsargiai elkitės su bendru šeimos biudžetu. Nelįskite į abejotinas avantiūras, nesiskolinkite pinigų, ypač jei tai jus padarytų itin priklausomą. Pasisaugokite vagių. Pasistenkite morališkai ir fiziškai nepervargti, nepersivalgyti.

Tauras
Reikalas, kurio neseniai ėmėtės, gali pasirodyti bevertis arba tiesiog prarasite ūpą toliau stengtis. Tačiau jus suintriguos netikėtas pasiūlymas. Vertėtų nusileisti ant žemės ir nekrėsti kitų žmonių siūlomų kvailysčių.

Dvyniai
Tikėtinas rimtas pokalbis, kurį įvertinsite kaip moralą. Nenumokite ranka į patarimą, gautą iš patyrusio žmogaus. Kažkas iš artimųjų gali prašyti patarpininkauti. Stenkitės nepadaryti "meškos" paslaugos.

Vėžys
Ne itin seksis. Jums trūks praktiškumo, konkretumo. Daug dėmesio reikalaus į problemas įsipainioję šeimos nariai. Gali kamuoti nuotykių troškulys. Tačiau šia prasme iškils dilema - daryti tai, ko trokštate, ar susilaikyti.

Liūtas
Jei matysite, kad norai neatitinka galimybių, jausitės nelaimingas. Šiandieną kalnų nenuversite ir stebuklų nepadarysite, tad nesikankinkite. Pasirūpinkite išvaizda, įsigykite norimą daiktą ar paskaitykite prasmingą knygą.

Mergelė
Šiandieną atsigręžkite į šeimą, pasirūpinkite buitimi, higiena. Tik stenkitės nepasiduoti negatyvioms emocijoms, prisiminęs praeities nuoskaudas, senas klaidas. Tai, ką skleisite į aplinką, grįš ir jums pačiam.

Svarstyklės
Tikriausiai bus sunku susikalbėti su namiškiais, galite susidurti su partnerių priešiškumu, nejautrumu. Kita vertus, būsite itin išradingas spręsdamas, kaip racionaliau ir taupiau panaudoti turimas lėšas, nebeeksploatuojamus daiktus.

Skorpionas
Šaltas abejonių rūkas neleis jums jaustis jaukiai, harmoningai. Galbūt teks atiduoti skolą arba pats mėginsite pasiskolinti pinigų. Diena bus lengvesnė, jei mokėsite į problemas pažvelgti filosofiškai, tarsi iš tolo.

Šaulys
Vargu ar šiandien galėsite sau leisti nerūpestingai džiaugtis laisvalaikiu. Nebežinosite, ko norite, sutriks vertybinė orientacija. Tikriausiai bus keblu, jei turite apsispręsti, nutraukti ar tęsti seniau pradėtą veiklą, priimti ar ne kažkokį pasiūlymą.

Ožiaragis
Diena bus nerami dėl emocionalių kontaktų gausos. Kažkokiu susitikimu per greit apsidžiaugsite, nes galutinis bendravimo rezultatas nebeatrodys smagus. Nepykite už draugišką kritiką - ji dažnai nuoširdesnė nei komplimentai.

Vandenis
Energijos bus nedaug, planai ir norai keisis, todėl kažin ar ką nors padarysite iki galo. Nesipykite su šeima, demonstruokite tik geras emocijas. Kuo daugiau ilsėkitės, kaupkite jėgas, žinias.

Žuvys
Gali kamuoti įvairaus pobūdžio negalavimai, depresija. Bus sunku rasti racionalų sprendimą, apginti savo nuomonę, interesus. Jei įmanoma, šią dieną skirkite poilsiui. Be reikalo neeikvokite jėgų, plaukite pasroviui, bet tik į reikiamą pusę.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą