2012 Kovo 15 horoskopas

2012 Kovo 15 horoskopas
12 zodiako ženklų:

Avinas
Palanku imtis piniginių ir turto reikalų. Tinka pasirašyti finansinius susitarimus, darbo sutartį. Būkite atkaklūs, gerbkite jums pavaldžių asmenų ir draugų nuomonę, patarimus. Verta spręsti bendravimo nesklandumus su kolegomis.

Tauras
Teks nemažai bendrauti, padėti draugams, giminaičiams. Tačiau ir patys galite sulaukti svarios paramos, užtarimo. Įsiklausykite į patarimus, kritiką – tai vertingos dovanos.

Dvyniai
Imkitės tik to, kas neatidėliotina, – visa kita atidėkite rytdienai. Prieš apsispręsdami svarbiu klausimu įsiklausykite į intuiciją.

Vėžys
Sėkmingas metas, kai galima atsigriebti už ankstesnius pralaimėjimus, o klaidas, trūkumus paversti nauda, privalumais. Raskite daugiau laiko vaikams, pasikalbėkite su jais opiomis temomis. Jei jums reikia susitaikyti su mylimu žmogumi, susitikite su juo iki pietų.

Liūtas
Gerai tvarkyti svarbius dalykinius reikalus – tinkamas metas atsakingam sprendimui: jūsų pasirinkimas bus teisingas, o gauti pasiūlymai – naudingi įvairiomis prasmėmis. Palanku spręsti verslo klausimus. Palanku pasirašyti naują darbo sutartį. Vertėtų pasitikrinti sveikatą.

Mergelė
Pats laikas užmegzti sąjungą, kreiptis pagalbos, paramos į aukštą asmenį, visuomenines organizacijas. Verta taikytis su antrąja puse, nebijokite parodyti iniciatyvos.

Svarstyklės
Sau nekelkite didelių reikalavimų: galite persitempti. Palanki diena spręsti skolų, mokesčių problemas. Ieškokite patarėjų, pagalbininkų, rėmėjų.

Skorpionas
Tikros lyderystės metas, aplinkiniams darysite nemenką įspūdį, įtaką. Jei jums svarbu ką nors paveikti, kad ir savo sutuoktinį, vaiką, mylimą žmogų ar vadovą, pasikalbėkite su juo.

Šaulys
Šios dienos pasiūlymai, susitarimai, sandoriai perspektyvūs, bet greitos naudos neduos. Pirmąją dienos dalį sutuoktiniams, norintiems susitaikyti, vertėtų pasiaiškinti santykius.

Ožiaragis
Įkvepiantys susitikimai, perspektyvūs pasiūlymai. Tai, ką šiandien svarstysite, dėl ko tarsitės, ilgam lems sėkmę. Rytdienai svarbiausių reikalų nepalikite – kelias dienas tikrai nebesinorės nieko veikti. Vakare patartina turningai praleisti laisvą laiką - pasirinkite įdomią veiklą laisvalaikiu.

Vandenis
Kantriems, tiems, kurie ilgai laukė, brandino kokią nors idėją, pasiseks. Gerų postūmių iškart nepajusite – teks sulaukti mėnesio pabaigos. Aktyvių veiksmų nesiimkite, nerizikuokite, atidėkite bent jau rytdienai.

Žuvys
Būsite išgirsti, suprasti, įvertinti, pagerbti. Užmegztos pažintys, susitikimai gali kai ką pakeisti, bus perspektyvūs, ilgalaikiai. Užsiimkite svarbiausiais reikalais, ypač susijusiais su užsieniu.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą