2012 Kovo 16 horoskopas 12

2012 Kovo 16 horoskopas
12 zodiako ženklų:

Avinas
Tvarkykite tuos reikalus, kurie priklauso nuo tarpininkų. Palanku susitikti su partneriais, tinkama diena deryboms. Gerai pasirašyti darbo sutartį, imtis fiziškai sunkių darbų.

Tauras
Būsite įtaigūs, tad venkite bendrauti su savanaudiškais asmenimis, žmonėmis, mėgstančiais kitus mokyti. Šeimoje nedemonstruokite ambicijų, būkite kuklesni, paslaugesni. Problemas derėtų spręsti draugiškai arba per draugus.

Dvyniai
Geras laikas apgalvotoms avantiūroms, dalykiniams susitikimams su įtakingais asmenimis. Palanku spręsti skolų, mokesčių, alimentų problemas. Nepraleiskite progos įsimylėti iš pirmo žvilgsnio.

Vėžys
Puiki diena vadovaujantiems, veikliems – sėkmingai sutvarkysite šios dienos reikalus, daug suspėsite nuveikti. Gera proga susitikti su būsimu darbdaviu – nugalėsite konkurencinėje kovoje.

Liūtas
Pasikliaukite sutuoktiniu, partneriais, savo viršininku, bendradarbiais – net jų pastabos bus naudingos. Tinkamas laikas pradėti stiprinti sveikatą, sportuoti.

Mergelė
Imkitės rizikingų dalykinių reikalų, susitikite su svarbiais žmonėmis. Palanku su vadovu aptarti jūsų veiklos ir uždarbio perspektyvas. Jei esate susipykę su mylimu žmogumi, sutuoktiniu ir norite susitaikyti, pasistenkite ką nors naudinga dėl jų nuveikti.

Svarstyklės
Ar jūsų aplinkoje visi sąžiningi? Nebūkite patiklūs. Neskubėkite žadėti, skolinti ar patikėti, ką išgirdote, net jeibus apeliuojama į jūsų sąmoningumą, gailestingumo jausmą. Tvarkydami svarbų reikalą niekuo nepasikliaukite.

Skorpionas
Sėkmės metas, ypač siekiantiems pakilti karjeros laiptais. Puikus laikas svarbiems pokalbiams su vadovybe, įtakingais žmonėmis. Šiandien gauti finansiniai, profesiniai pasiūlymai bus naudingi.

Šaulys
Gali tekti užsiimti dalykais, kurių nemėgstate, atlikti darbus, kurie iš pažiūros nenaudingi, bet šiandien viskas į naudą, kas padeda nusipurtyti slegiančios praeities, tingulio, neryžtingumo. Pasistenkite atsiteisti su skolininkais, susitaikyti su įtakingais priešais.

Ožiaragis
Daug ką lems mokėjimas įgyti aplinkinių simpatijas, pasitikėjimą. Tik nesivelkite į avantiūras. Būkite atidesni savo nuojautoms, ypač tvarkydami piniginius ir turto reikalus. Beje, laimingas atsitiktinumas, gera žinia gali daug ką į gera pakeisti jūsų veikloje.

Vandenis
Nebloga diena ką nors pakeisti savyje – požiūrį į veiklą, karjerą. Labai nepersistenkite žadėdami duoti ar imdami, visur jauskite saiką.

Žuvys
Planuokite finansus, ieškokite pagalbininkų – tai naudos metas. Nieko nėra amžina, tad sukruskite ir priešus paverskite draugais bei sąjungininkais. Taikykitės, ieškokite bendrų interesų. Palanku pirkti dovaną sutuoktiniui, mylimam žmogui.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą