2012 Kovo 21 horoskopas 12 zodiako ženklų

2012 Kovo 21 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Emociškai aktyvi, įkvepianti diena. Moralinio palaikymo turbūt sulauksite iš mylimo žmogaus arba jūsų talento gerbėjo. Itin rūpės vaikų poreikiai, jų pasiekimai. Derėtų labiau rūpintis sveikata, tinkamai maitintis, antraip vakare prastai pasijusite.

Šiandieną galite susitarti dėl dalykinio užsakymo, atsiras šansų įsidarbinti arba įdarbinti artimą žmogų. Turbūt šia prasme jums pasitarnaus giminaičiai, seni draugai. Vakare nuotaiką gali sudrumsti nemalonus incidentas.

Šiandien pasižymėsite komunikabilumu ir jums seksis bendrauti netgi su tais žmonėmis, kurių anksčiau privengdavote. Ne visi pokalbiai su oponentais bus lengvi, bet visi bus daugiau ar mažiau naudingi. Saugokite savo turtą ir piniginę.

Panašu, kad spręsis skolų, nuosavybės, mokesčių, verslo investicijų klausimai. Ir nuo to, kaip jūs pasielgsite, kuo pasikliausite, priklauso tolimesnė finansinė perspektyva. Pravartu pasigilinti į įstatymus, sutarčių tekstus.

Šiandien padaugės atsakomybės, pareigų. Nusimato pokalbiai su autoritetingais asmenimis. Iš užsienio arba oficialios institucijos gali atskrieti svarbi informacija. Nesiginčykite su pareigūnais, jei vakare staiga teks su jais turėti reikalų.

Nusimato rūpesčiai darbe arba sugrįš kitos senos dilemos. Jei nesiskundžiate sveikata, turėtumėte nevengti permainų ir pasiryžti darbo, gyvenamosios vietos ar savo stiliaus keitimui. Ypač, jei tai vis tiek neišvengiama.

Savo dėmesiu jus gali nudžiuginti senas draugas. Seksis, jei ieškote bendraminčių, siekiate įsitraukti į kažkokios grupės veiklą, sudaryti tarpininkavimo sutartį ar pan. Tik nieko neplanuokite vakarui. Jį derėtų skirti poilsiui vienumoje.

Galite pasijusti pavargęs, apniktas nesibaigiančių rūpesčių bei įtrauktas į užkulisines intrigas. Vakare turbūt pažvalėsite, kils aistringų impulsų. Tačiau užteks mažyčio nesusipratimo, kad prasiveržtų susikaupęs nepasitenkinimas ir užgautų kitus.

Jei neišleisite per daug pinigų ir gausite tai, kas buvo suderėta, visa diena bus šauni. Galite tikėtis neeilinio asmens palankumo, komplimentų, viliojamo pasiūlymo, susijusio su užsieniu, įdomiu renginiu ar vertingu pirkiniu.

Šiandien stengsitės susitarti dėl konkrečių praktinių reikalų, darbo ar verslo sąlygų, atsiskaitymų, tiekimo, nuomos, nuolaidų pirkiniams. Seksis neblogai, bet už dyką turbūt nieko negausite. O jei ir gausite, vėliau jums tai ne kartą prikiš.

Šiandien jums pavyks daug ką išsiaiškinti ir išaiškinti. Jūsų žodis bus svarus, kad ir kaip jį pateiktumėte - raštu, žodžiu ar kūrybinėmis raiškos priemonėmis. Deja, vakaras gali kažkuo nuliūdinti. Galbūt tiesiog slėgs rutina.

Jūsų mąstymui stigs platumo, objektyvumo, tačiau gali itin pasitarnauti intuicija ir patirtis. Vakare gali įvykti pasimatymas, pokalbis su žmogumi, kuris mėgins jus išnaudoti arba siūlys jausmus, į kuriuos dar nesate apsisprendęs atsakyti.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą