2012 Kovo 23 horoskopas 12 zodiako ženklų:

2012 Kovo 23 horoskopas
12 zodiako ženklų:

Avinas
Nesitikėkite, kad šiandien nei iš šio, nei iš to pavyks įgyvendinti tai, ką užsibrėžėte. Panašu, kad kai kuriuose reikaluose jums reikia ne pritarimo ir pagyrų, o kritikos, nes skrajojate padebesiais, neobjektyviai vertinate galimybes bei situaciją.

Tauras
Šiandien galite patirti didesnį aplinkinių reiklumą jūsų darbo kokybės, įvaizdžio, mokymosi arba kitokių rezultatų atžvilgiu. Lengva susikompromituoti dėl manipuliacijų bei nesąžiningumo verslo, meilės ir turto reikaluose.

Dvyniai
Ši diena slepia savyje daug įtampos ir pavojų. Būkite budrus visame, kas susiję su finansais, komercija, politika, nes lengva suklysti. Neskubėkite tikėti gražiai skambančiais pažadais, tiksliai išsiaiškinkite, kas, kaip ir už kiek.

Vėžys
Teks bendrauti su įtakingais asmenimis. Galbūt tam tikra prasme būsite egzaminuojamas, vertinamas. Galite sulaukti priekaištų dėl kilusio nuostolio, savo ar kitų žmonių aplaidumo, neištikimybės arba melo, intrigų. Gali tekti atidėti kelionę.

Liūtas
Šiandien itin svarbu nenumoti ranka į pareigas, priesaikas. Juo labiau kad bus situacijų, gundančių nusižengti teisingumui, moralei. Panašu, kad oficialus pokalbis strigs ir prireiks papildomų pastangų, kad pasiektumėte tikslą.

Mergelė
Atidžiau prekiaukite bei stropiau tvarkykitės darbe, nes šiandienos klaidos gali brangiai kainuoti. Nors atrodys, kad naujos perspektyvos ranka pasiekiamos, apribojimų gali kilti dėl kompanionų nerangumo, nekompetentingumo.

Svarstyklės
Nors būsite kūrybingas, meniškas, energijos turėsite ne tiek daug, kiek reikėtų. Be to, bus beveik neįmanoma susikalbėti konkrečia, dalykine kalba, tad šiandien geriausia būtų atsisakyti bet kokių debatų ir neskubant planuoti darbus.

Skorpionas
Gali atsinaujinti ar užsimegzti dalykiniai, o gal ir intymūs ryšiai. Jei pajusite, kad nespėjate susidoroti su numatytais darbais, tapsite nervingesnis, imsite priekaištauti aplinkiniams, juos kaltinti į akis arba už akių.

Šaulys
Galite įsitraukti į naują verslą arba jį planuoti drauge su būsimais partneriais, Turbūt vyksite į trumpas keliones komerciniais ar kitais tikslais. Nederėtų pasikliauti akla sėkme, nes šiandien lengva apsigauti, ypač meilės ir nuosavybės reikaluose.

Ožiaragis
Tikriausiai teks skubiai tvarkyti reikalus, susijusius su prekyba, reklama, transportu, ryšiais. Bus nelengva suvokti, kas naudinga, o kas ne. Nešališkų pažįstamų pastabos gali itin praversti. Kita vertus, tai suerzins, nes labiau atskleis rizikos laipsnį.

Vandenis
Turbūt blaškysitės nežinodamas, ko pirmiausia griebtis, nes viskas atrodys svarbu. Galite nemažai nuveikti buityje, kasdieniuose reikaluose. Tik kažin, ar emocine prasme jus tenkins toks dalykas kaip rutina.

Žuvys
Būsite kupinas romantiškų planų ir svajų, tad nieko keisto, jog stengsitės juos įgyvendinti. Deja, kažkas nesiklostys pagal jūsų įsivaizduojamą scenarijų. Derėtų labiau saugoti sveikatą ir piniginę. Vaikus ir mylimą žmogų, beje, taip pat.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą