2012 Kovo 26 horoskopas

2012 Kovo 26 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Išbandymą patirs jums svarbūs ryšiai. Bendraudamas bet kokioje kompanijoje išlikite korektiškas. Šiandien itin pavojingi būtų užsiėmimai, susiję su elektra, netvarkinga technika. Galite susižeisti arba sužaloti kitus.

Situacija klostysis nekaip, jeigu jūsų arba draugų godumas jus paskatins elgtis neapgalvotai, neatsargiai. Vakare sublizgėsite sąmoju, erudicija, originalumu. Tačiau kai kam galite pasirodyti ekscentriškas, nesubtilus.

Diena turėtų būti uždeganti naujiems sumanymams, kelianti norą bendrauti, megzti pažintis. Stengsitės dieną praleisti nekasdieniškai. Galbūt vyksite į renginį.

Jums derėtų būti tolerantiškesniam ir lankstesniam. Kitaip įskaudinsite svarbų žmogų arba išprovokuosite, kad įžeistų jus. Venkite viską griežtai skirstyti į juoda ir balta.

Jūsų interesais rūpinsis draugai, pažįstami, bet ne tiek, kiek tos paramos ir atramos dabar jums reikia. Vakare neieškokite nuotykių, nes vietoj jų susirasite papildomų bėdų.

Nesugebėsite objektyviai vertinti savęs ir aplinkos. Gali kilti nesusipratimų. Galbūt taip įtikinamai sumeluosite, kad visi patikės ir pasklis netikra informacija. Itin saugokite sveikatą.

Būsite emocionalus, priklausomas nuo nuotaikų. Lengvai gali kilti šeiminiai skandalai. Aistringas pasimatymas gali sukelti nemalonių peripetijų. Tik dvasinė pusiausvyra, blaivus protas padės išvengti nemalonumų.

Galite išleisti daug pinigų norėdamas pasirodyti dosnus, padaryti įspūdį. Arba kažkieno spaudžiamas priimsite spontanišką finansinį sprendimą, kuriuo vėliau nesidžiaugsite. Visa diena bus gana avaringa, tad būtinas ypatingas atsargumas.

Diena bus gana šauni, bet vakaras gali kai ką sujaukti. Galbūt gausite nekokią žinią apie artimą žmogų arba įsivelsite į nemalonius debatus ir nukentėsite per nesubtilų liežuvį. Jei įmanoma, vakare likite namuose, nesileiskite į kelią.

Diena atneš netikėtų rūpesčių. Gali sutrikti sveikata, tik galbūt ne jūsų, o šeimos nario. Gali būti, kad suges reikalinga technika arba pasijusite kaltas dėl nemalonaus įvykio, incidento. Vakaras žada nuotykį, pasimatymą.

Diena pasižymės romantišku polėkiu, azartinėmis nuotaikomis ir kūrybiniu įkvėpimu. Labiau vertinkite jums brangius žmones, nesileiskite užvaldomas momentinių pagundų. Išlaidaukite su protu.

Tikriausiai domėsitės techninėmis ir ūkinėmis prekėmis, sveikatos klausimais. Antra dienos pusė bus palankesnė už pirmąją.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą