2012 m. kovo mėn. 28 horoskopas 12 zodiako ženklų

2012 m. kovo mėn. 28 horoskopas
12 zodiako ženklų:


Avinas
Giliai viduje jausite nerimą bei nepasitenkinimą. Jausitės šiek tiek netikras dėl to, ką darote ir ko siekiate. Baugins neišvengiamos išlaidos, mokesčių ir skolų našta. Sumažės pasitikėjimas verslo partneriais arba jų praktinėmis galimybėmis.

Tauras
Galbūt pasiseks įvykdyti naudingą finansinę operaciją, parašyti rimtą publikaciją. Turėsite nemažų socialinių ambicijų. Tačiau sunku tikėtis, kad pavyks save ar ką nors kitą perauklėti. Žymiai didesnė tikimybė susipykti, atšaldyti jausmus.

Dvyniai
Su didelėmis ambicijomis šiandien toli nenuvažiuosite. Pasistenkite geriau suprasti kitus žmones, pažabokite savąjį ego bei norą elgtis nedisciplinuotai. Jūsų egoizmas ir negailestingas kritikavimas gali atstumti artimą žmogų.

Vėžys
Diena bus šurmulinga, drauginga. Vis dėlto nelabai sėkmingai tvarkysite organizacinius bei kūrybinius reikalus. Tiksliau sėkmė bus labai permaininga - tai, kas atrodė nepriekaištinga, staiga kažkam gali užkliūti.

Liūtas
Įmanomas neįprastas pasiūlymas, intriguojama informacija, bet turbūt tai atmesite net nesusimąstęs, ką prarandate. Taip galite pražiopsoti verslo sandorio arba įsidarbinimo galimybę. Nerimo kels sveikata. Turbūt ne be reikalo.

Mergelė
Būsite labai jautrus, emocionalus. Kiekvieną pastabą priimsite kaip įžeidimą. Galimas pergyvenimas dėl svarbių jums santykių susikomplikavimo ir finansinių peripetijų. Nedramatizuokite. Galite klysti spręsdamas apie kitus.

Svarstyklės
Būsite įžvalgus ir protingas spręsdamas dalykinius, verslo klausimus. Ir vis dėlto galite neišvengti klaidų dėl savo ar ne dėl savo kaltės. Jeigu pinigų, turto reikaluose būsite per daug reiklus ir pretenzingas, rizikuojate sau rimtai pakenkti.

Skorpionas
Tikėtini reikalai, susiję su dokumentais, pirkimo-pardavimo, nuomos sutartimis, komerciniais sandoriais, spauda. Ne viskas seksis sklandžiai, bet susidorosite. Kur kas blogiau veiks pripažinimo stoka, nemaloni kritika.

Šaulys
Dėl kažkokio rytinio incidento arba rimto rūpesčio namuose padidės jūsų emocionalumas, nervingumas. Jus stipriai slėgs nuoskauda arba kaltė. Kad ir kaip jausitės, turbūt sugebėsite tinkamai reaguoti (arba visai nereaguoti) į iššūkius.

Ožiaragis
Būsite patrauklus priešingai lyčiai ir aplink jus netrūks pagundų. Tačiau labai tikėtina, kad tas asmuo, apie kurį svajojate, atrodys atsiribojęs, nepasiekiamas. Galbūt nerimą kels vaikų elgesys ar savijauta. Turėtų sektis kūrybinė veikla.

Vandenis
Pareigingai ir aktyviai atliksite profesines pareigas. Rodysite pastangas užsidirbti, įsitvirtinti. Darbo išties netrūks, tačiau jūsų sveikata ne geležinė. Pasirūpinkite ja, ypač jei turite įsisenėjusių problemų. Saugokitės alerginių reakcijų.

Žuvys
Nors ši diena žadins gerus jausmus, norą siekti tobulos partnerystės, prasimušti gyvenime, versle, tačiau įmanomas akibrokštas, dėl kurio susvyruos jūsų pasitikėjimas savo jėgomis, patrauklumu. Arba nesiseks artimam žmogui, ir tai kels didelį nerimą.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą