Kovo 14 horoskopas 12

Kovo 14 horoskopas
12 zodiako ženklų:

Avinas
Sulauksite išganingo patarimo, pasiūlymo iš jūsų aplinkos žmogaus. Tad pagalbos sulauksite, nors nebūtinai tokios, kokios tikėjotės. Labiau vertinkite savo kolegų nuomonę ir triūsą.

Tauras
Jei negalite apsidrausti, jei nesate pakankamai informuoti ir jei sumanymo neremia sutuoktinis, nerizikuokite. Nebūkite patiklūs: galite susidurti su gražiai pateiktu melu.

Dvyniai
Namuose būkite atidūs, kad savo nepasitenkinimu neprislėgtumėte artimųjų. Gera diena iš namų išnešti nereikalingus daiktus.

Vėžys
Galite nepajusti apgaulės, pasiduoti provokacijai. Siekite būti geriau informuoti tvarkydami dalykinius reikalus – nesigundykite vien pažadais. Būkite pakantesni vaikams.

Liūtas
Jei būsite darbštūs ir konkretūs, savo užduotis atliksite tiksliai, išvengsite tuščio jėgų, laiko švaistymo ir nepakliūsite į viršininkų nemalonę. Saugokite sveikatą.

Mergelė
Streso metas, tad gal pavyks kai ką reikšminga suvokti ir ištaisyti seną klaidą. Bus naudinga paanalizuoti ir pakoreguoti savo santykius su antrąja puse (pamąstykite, kuo esate įskaudinę sutuoktinį), kolegomis.

Svarstyklės
Aplinkinių trūkumus itin aiškiai matysite, bet dėl to nereikia užsiplieksti. Venkite rizikuoti tvarkydami reikalus, taip pat prie vairo, kadangi vargu ar teisingai įvertinsite situaciją.

Skorpionas
Jausitės kiek ramiau, įgysite ne tik gerų žinių, bet ir sulauksite aplinkinių pagalbos. Tačiau gali komplikuotis santykiai su artimaisiais dėl jūsų nervingumo, nekantrumo.

Šaulys
Būkite apdairūs darbe: išaugs klaidų tikimybė. Būkite atidesni draugų skundams, šiuo metu jie tikisi užuojautos ir išmintingo sprendimo.

Ožiaragis
Jūsų nuoširdumu, o gal ir sena paslaptimi gali piktnaudžiauti draugai. Tai nepalankus metas įgyvendinti naujoves. Tiesa, bus sėkmingas senų, užvilkintų reikalų tvarkymas.

Vandenis
Verta imtis tvarkyti užvilkintus reikalus, baigti pamirštus darbus. Tik būkite atsargesni tvarkydami piniginius reikalus. Nepatartina skolinti pinigų ar imti paskolą. Tačiau galite sulaukti sėkmės investicijose į forex pinigų rinką. Jei turite slaptų priešų, šiandien galite iš jų sulaukti staigmenos.

Žuvys
Nors diena įtempta, tačiau jūsų naudai forumo pagalba gali išsispręsti svarbus klausimas, tikėtina pergalė konkurencinėje kovoje (tiesa, ar sugebėsite ją laimėti?). Nepriimkite naujų sprendimų. Tiesa, būkite pasiruošę priverstiniam staigiam manevrui.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą