Kovo 17 horoskopas 12 zodiako ženklų

Kovo 17 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Jei tik prireiks, akimirksniu viską suprasite ir su visais susitarsite. Susitikite su svarbiais žmonėms, tarkitės, derėkitės, keiskitės nuomonėmis, patirtimi. Mokykitės. Galima romantiška pažintis kelyje, svečiuose, pobūvyje.

Svarbu daug nenorėti, kitaip teks nusivilti. Paklausykite šeimos narių patarimų, būkite atidūs savo intuicijai. Artimųjų, ypač sutuoktinio, interesai turi būti pirmoje vietoje.

Sėkmingas laikas: tvarkykite svarbius reikalus, ypač jei jie susiję su šeima, vaikais, mylimu žmogumi. Nepriekaištaukite artimiesiems.

Ieškokite savo veiklos trūkumų, kreipkitės pagalbos į kolegas. Reikalų neskubinkite – kas nepavyks, galite drąsiai atidėti rytdienai ar kitai savaitei.

Palanku tvarkyti svarbius dokumentus, spręsti juridines problemas. Gauti partneriški pasiūlymai bus naudingi. Mažiau ginčykitės su kolegomis ir sutuoktiniu.

Neatsargus žodis ar judesys, ir jūs galite patirti nesėkmę, tiesa, po pralaimėjimo lauks sėkmė. Vakare galimas netikėtas romantiškas nuotykis.

Nors derėtų suspėti sutvarkyti kuo daugiau svarbių reikalų, šiandien netiks blaškytis, nervintis ir kitus skubinti, erzinti. Tai gera diena susitikimams su svarbiais asmenimis, susitarimams.

Venkite ginčytis su viršesniais už jus valdžia žmonėmis, tėvais: jūsų argumentai dabar nebus įtikinami.

Jumis džiaugsis ir didžiuosis draugai, artimieji. Laikas tampa malonus: viskas pavyks, kad ir kuo užsiimsite. Tad susitikti su žmonėmis, nuo kurių priklausys jūsų ateitis. Verta priimti šios dienos pasiūlymus.

Pasikliaukite nuojauta, sapnais, tikrai neapsigausite. Būkite atidūs ir smulkmenoms: atsitiktinis žodis – ir jūs suprasite paslėptą reikalo pusę. Tiktų ieškoti dingusių daiktų, dokumentų, besislapstančių asmenų.

Viskas puiku, tik ar ne per daug skubate? Naudinga į reikalus, jums svarbią situaciją ar žmogų pažvelgti iš naujo, taip, lyg pirmąkart būtumėte susidūrę. Puikus laikas reklamai.

Ko gero, neturėsite didelės pasirinkimo laisvės, bet tai, kas bus siūloma, bus naudinga. Jei nesiseks, geriau to atsisakyti, nes jau kitą savaitę tai virs didele problema. Nusipirkite sau ką nors, ko seniai troškote.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą