Kovo 18 horoskopas

Kovo 18 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Gerų emocijų, įspūdžių sukels susitikimas su draugiškai nusiteikusiu asmeniu arba dominančio asmens laiškas, skambutis, gautas atsakymas ar pranešimas. Šiandien nevenkite kontaktų, pasitarimų, interviu teikimo, savireklamos.

Šiandien pajusite, kiek jums reiškia artimi žmonės, namai, komfortas bei praeities patyrimai. Gali užplūsti gražūs prisiminimai, sentimentalios nuotaikos, dosnumo priepuolis. Tik pasistenkite, kad jis nevirstų besaikiu, nuostolingu išlaidumu.

Gera diena meilei, kūrybai, įvairiems pristatymams, vaikų lavinimui. Demonstruokite savo talentus, reprezentuokite save, taip pat stenkitės patikti dominantiems priešingos lyties atstovams - visa tai pasiteisins.

Nusimato neblogos naujienos. Galbūt nuspręsite keisti šukuoseną, įvaizdį. Šiandien viską galima daryti, tik neturėkite nerealių vilčių. Tuomet tikrai nenusivilsite.

Jeigu ieškote tarpininkų ar sąjungininkų, gali pasitaikyti neblogas variantas. Partnerystės, meilės reikalai taip pat ims džiuginti, suteiks malonių vilčių arba jos ims pildytis.

Gera diena tarpininkauti kitiems. Panašu, kad iš to bus naudos ir jums, ir kitiems. Trauks meilės avantiūros. Galimi pikantiški potyriai.

Galite gauti lauktą žinią iš užsienio arba sudalyvauti tarptautiniame renginyje, užmegzti naujų pažinčių. Pavyks padaryti įspūdį įtakingam ar patinkančiam asmeniui. Panašu, kad jūsų laukia sėkmė meilės srityje.

Dalykine prasme tai turėtų būti rezultatyvi diena. Panašu, kad pradės ryškėti perspektyvos ir jaustis apčiuopiama nauda. Jei reiškiatės kūrybos srityje, publikos pripažinimas garantuotas. Galbūt likimas pats išspręs kažkokią dilemą.

Labai drauginga, įkvepianti diena. Ir pats negailėsite kitiems dėmesio, ir jo dosniai sulauksite iš aplinkinių. Tikriausiai prisiminsite, ką reiškia komplimentai, pagyros. Galite tikėtis vertingų pasiūlymų, intriguojamų pakvietimų.

Maloni, atpalaiduojanti diena, tačiau rimtai dirbti, stengtis visiškai nesinorės. Nebent tai būtų meninė veikla ar kas nors susiję su vaizduote, mistika, labdara. Sugebėjimo fantazuoti ir kūrybinio įkvėpimo išties nestokosite.

Šiandieną galite atsidurti dėmesio centre. Reikia pasakyti, kad tik gerąja prasme. Tinkama diena bet kokio pobūdžio pasimatymams, pasitarimams, pristatymams. Galite įsigyti naujų gerbėjų, rėmėjų, išgirsti meilės prisipažinimą.

Galite išgauti reikiamą pažadą ar parašą, gauti atlygį už suteiktą paslaugą.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą