Kovo 19 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Gana sklandžiai bendrausite su artimos aplinkos žmonėmis, gerbėjais, mylimaisiais. Galite susidomėti nauju kūrybiniu projektu arba grįžti prie atidėto darbo. Gali būti, kad pasiseks žaidime, konkurse ar varžybose.

Pravartu tvarkyti dalykinius reikalus, ieškoti darbo. Daugiau dėmesio derėtų skirti sveikatos bei grožio profilaktikai ir atstatymui, o jeigu aktualu - ir namų remontui, gyvenamosios aplinkos švarai, dizainui. Nenumokite ranka į artimo žmogaus negalavimą.

Jums gali pasisekti, jei ieškote kontaktų su reikalingais žmonėmis, sprendžiate juridinius ar partnerystės klausimus, gydotės arba ketinate leistis į kelionę. Jus pasieks vertinga informacija, neblogi bus kūrybinės veiklos rezultatai.

Teks sukti galvą dėl būtinų reformų darbe, versle. Gausite pasiūlymų investuoti, prisidėti prie partnerių sumanymų. Stabilumo, jei jis nėra nuostolingas, nekeiskite į abejotinas perspektyvas. Kitas dalykas, jei kaip tik dabar paaiškės, kad blogą rezultatą duoda seniau priimtas sprendimas.

Šiandien gana atvirai nerimausite dėl ateities, kritiškai vertinsite savo galimybes, žinias bei įgūdžius. Staiga įvykusi permaina arba jos būtinybė vers ieškoti neįprastos išeities. Tikėtina, kad jums padės partneris ar įtakingas gerbėjas.

Tikėtinas tam tikras psichologinis spaudimas, ypač darbe arba derantis dėl verslo reikalų. Jums nestigs įžvalgos, tad suprasite aplinkinių motyvus. Jei kažkuo laiku nepasirūpinote, dabar tam įveikti reikės daugiau ir kantrybės, ir lėšų.

Visą dieną intensyviai bendrausite. Galite užmegzti ilgalaikius dalykinius ir draugystės ryšius. Diskusijos, pasitarimai parodys, kas yra tikrieji jūsų bendraminčiai bei gerbėjai ir ar esate pakankamai populiarus tarp jų.

Ši diena jums nėra palanki aktyviai veiklai, reformoms. Jei įmanoma, leiskite sau pailsėti, pasvajoti, tik nepainiokite tikrovės su fantazijomis. Atidžiau rinkitės maistą, venkite svaigalų, nes jų neigiamam poveikiui būsite itin neatsparus.

Nesutvarkęs šeimos ir asmeninių reikalų negalėsite tikėtis darbingos dienos. Rūpestis dėl artimųjų neleis persijungti į dalykinę sferą. Jeigu padarėte, ką galite, nebesigraužkite ir imkitės darbų. Ir neliekite emocijų ant niekuo dėtų žmonių.

Anksčiau atliktas darbas atneš rezultatų. Tuo pačiu išryškės ir spragos, trūkumai, vėl aktualios taps senos skolos. Palanku tvarkyti būsto, nuosavybės reikalus, vienaip ar kitaip atsinaujinti, bet tik pagal realias finansines galimybes.

Tikėtini susitikimai su giminaičiais, senais bičiuliais. Su jumis jie pasikeis įdomia informacija ir gali būti, jog tai padės jums dėl kažko apsispręsti. Galite pakoreguoti planus, susijusius su užsieniu, kelione, studijų kryptimi, juridiniu reikalu.

Nors išoriškai šiandien galite atrodyti ramus, jūsų viduje kunkuliuos nerimo versmė. Tai reakcija į įtampą asmeniniame gyvenime, versle. Jūsų paramos gali prireikti tėvams arba pats juos kviesitės į pagalbą.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą