Kovo 22 horoskopas

Kovo 22 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Gana sudėtinga diena: lydės nepasitenkinimas savo darbu arba įtaka, nuoskaudos dėl neįgyvendintų kūrybinių sumanymų, mylimo asmens ar sutuoktinio. Kad ir kaip šiandien jaustumėtės, nepradėkite panikuoti – po pietų netikėtai viskas išsispręs.

Šiandien jūsų laukia rūpesčiai per antrąją pusę, mylimą žmogų, kolegas, partnerius. Tik nepraraskite savitvardos – galite padaryti ką nors, ko vėliau tikrai teks gailėtis.

Iki pietų komplikuotas metas, o po pietų viskas savaime sėkmingai susiklostys. Vakaras džiugus, praleiskite jį su tais, kuriuos mylite.

Rytas įtemptas, tačiau antra dienos pusė įdomi: jums pavyks daug ką pasiekti, ypač per mokėjimą bendrauti, per tarpininkus, draugus.

Rytas ne itin tinkamas bendrauti su vadovu, aukštais asmenimis, dalykiniais partneriais – atidėkite tai antrai dienos pusei. Vakaras bus smagus, jeigu susitiksite su bičiuliais.

Sudėtingas rytas, todėl atsiribokite nuo bet kokių rūpesčių. Vėliau sėkmė gali ateiti be jūsų pastangų. Bus puikus metas konfidencialiems reikalams ir romantiškiems pasimatymams.

Pirmą dienos pusę geriau ramiai ilsėkitės; neeras laikas gilintis į problemas, juolab jas spręsti. Po pietų užplūs jėgos, aplankys įkvėpimas.

Nuolat atsiduriate dėmesio centre, bet šiandien būtina atsargiau elgtis, apdairiau bendrauti – galite susikompromituoti. Galimos provokacijos tiek iš savų, tiek iš svetimų.

Nepulkite iškart prie visų darbų, niekur nepersistenkite – tik laimėsite, jei ką nors atidėsite antrai dienos pusei, kai būsite kur kas veiklesni, darbingesni. Vakaras geras meilės pasimatymui.

Nors būsite optimistiški ir veiklūs, ne visi bus tokie smagūs ir geranoriški kaip jūs, tad reikalai gali strigti. Tik nepradėkite dėl to priekabiauti prie artimųjų.

Bus sunku rasti kompromisą, ypač pateisinti artimo, mylimo žmogaus elgesį. Būkite kantresni, – tai, kas šiandien gali atrodyti net beviltiška, artimiausiomis dienomis gali savaime išsispręsti. Vakare pasistenkite būti kuo dėmesingesni mylimam asmeniui.

Galimos nemalonios staigmenos, kitokie rūpesčiais tiems, kurie nepaiso įstatymų, visuomenės nuomonės. Siekite taikytis, geruoju spręsti bendravimo su vaikais, mylimu asmeniu, kolegomis problemas.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą