Kovo 27 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Galite jausti nerimą, tai nuslopinti nebus paprasta. Nepasiduokite azartui aiškindamiesi santykius, vairuodami ar ką nors pirkdami. Labiausiai slėgs nežinia, bet ieškodami naujos informacijos galite susidurti su apgaule.

Šalia jūsų aplinkiniai jausis saugiau. Neatsisakykite padėti. Ir nesureikšminkite šių dienų susitikimų: netikėtai užsimezgę ryšiai netikėtai ir iširs. Beje, per žmones iš toli gali įvykti svarbių pokyčių jūsų gyvenime.

Tinkamas laikas pasakyti „ne“. Tai laikas, kai naudinga daugiau pareikalauti iš savęs. Artimiesiems, atvirkščiai, reikia skirti kuo daugiau dėmesio ir šilumos.

Mokėkite pasinaudoti draugų pagalba. Griežtai neplanuokite darbų eigos. Dėl nieko nebūkite tikri – bloga naujiena gali jums pagelbėti, o gera žinia sutrikdyti planus.

Nepasiduokite liūdesiui. Nieko nemalonaus nesiimkite, nieko nauja nepradėkite, nebendraukite su tais, kurių nemėgstate. Dėl neapgalvoto žodžio galite susipykti su draugu, tad šiandien geriau daugiau tylėti, o ypač vengti dalintis sumanymais.

Būsite energingi. Bendraudami nepraraskite diplomatiškumo. Būkite atsargesni ir su darbo technika, degiais, sprogiais daiktais.

Jūsų gera nuotaika gali būti sutrikdyta neplanuotų rūpesčių, netikėtų išlaidų. Ypač venkite ginčų su vyresniais, viršesniais žmonėmis.

Nereikia tikėti viskuo, ką girdite. Nepriimkite jokių svarbių sprendimų gerai nepasvarstę, nesivelkite į ginčus, konfliktus, konkurencinę kovą.

Nespręskite sudėtingų problemų. Patartina vengti kompanijų, nepažįstamų asmenų. Pasaugokite turtą, pinigus. Kelionėms nepalankus metas.

Nors ši diena palanki, tvarkant dalykinius reikalus nereikėtų pasikliauti sėkme. Saugokite vaikus. Nepamirškite, kad nuo jūsų labai priklausys artimųjų ir draugų gera nuotaika.

Būkite atidūs dirbdami ar pramogaudami. Nerizikuokite žadėdami. Likite švelnūs ir atlaidūs artimiesiems.

Nėra to blogo, kuris neišeitų į gera. Jei pamėginsite į situaciją pažvelgti iš kitos pusės, galite rasti išeitį. Stenkitės likti objektyvūs mylimo žmogaus atžvilgiu. Neskubėkite nusivilti tais, kuriuos seniai pažįstate.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą