Kovo 29 horoskopas

Kovo 29 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Bus protinga siekti kompromisų. Ir nepamirškite, kad tai diena, kai jūsų negirdi (bei nervina). Deja, patys irgi nesuvokiate, kas sakoma, kas vyksta.

Viskas kartu – ir džiaugsmas, ir ašaros. Dėl tokio kratinio galite imti maištauti... Jei gimėte pirmą ženklo pusę – tai į naudą, jei ženklui baigiantis, tikėtina, kad šiuo metu pjaunate šaką, ant kurios sėdite.

Perversmų metas, kai toliau nebegalite gyventi taip, kaip gyvenote. Nors diena kritinė, sėkmės nestigs, tad mėginkite ką nors keisti, rizikuoti, ypač jei jus palaiko draugai.

Jūs tikitės stebuklo, netikėto išgelbėjimo? Viena tikra, kad šiandien patirsite, kas jus remia, vertina, o kas tik apsimeta tokie esantys. Tikras draugas dėl jūsų tikrai privers kalną pajudėti.

Įgyti persvarą gali pavykti tik partnerių dėka. Greitos pergalės teks palaukti. Šiuo metu reikia kantrybės.

Didžiausias jūsų priešais šiandien būsite jūs patys... Mokėkite nereaguoti į provokacijas, nors jums nepatiks daugybė dalykų. Vis dėlto jei nuspręsite kovoti, tai iki galo.

Tiktų spręsti finansines problemas, tačiau turite būti apdairūs: gauti pasiūlymai, naujos galimybės gali netikėtai pažeisti jūsų interesus. Apgaulę šiuo metu sunku pajusti, tad atidžiai tikrinkite informaciją, dokumentus. Ginčai su antrąja puse meilės nesustiprins.

Netikęs žodis gali sugadinti net garantuotą reikalą – ir jūs vėl atsidursite ten, nuo ko pradėjote. Lengvabūdiškumas žadant, kritikuojant duos karčių vaisių.

Nesivelkite į ginčus su vadovu, šeimos nariais, ypač vaikais. Neskubėkite priimti sprendimų: nemenka tikimybė likti suklaidintiems. Neįsitraukite į konkurencinę kovą darbe.

Galite susidurti su problema, kurios esmė - kiekvienas už save. Bet ši diena jums palanki, tad neskubėkite panikuoti, paskutinę akimirką laimė tikrai nusišypsos. Pasisaugokite, kad jūsų neįtrauktų į finansinę avantiūrą.

Liaukitės graužtis dėl padarytų klaidų, praleistų progų. Tiesa, jei bus galimybė ką nors perdaryti, šiandien tam tinkama proga.

Įsiklausykite į draugų nuomonę, patarimus. Neskubėkite pyktis su partneriais ir tais, kurie jus palaiko. Vertinkite sutuoktinio atsidavimą. Šiandien kilę juridiniai ir finansiniai nesklandumai gali tapti lemtingi.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą